Sayfa 578/791 İlkİlk ... 78478528568576577578579580588628678 ... SonSon
Arama sonucu : 6322 madde; 4,617 - 4,624 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. Yonetim kurulu bayagı yaşlı gözüküyor.
    https://quotes.wsj.com/TR/XIST/BUCIM...profile/196278
    Pek aralarında genç yok gibi.

2.  Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Bilmeyen biride sanki kağıt uçmuş gitmiş çarpmak için ky gel gel yapıyorlar yıllardır bu fiyatlarda sürünüyor ben 3 yıl önce 6,88 maliyet ile almaya başladım ve o fiyatı şuana kadar görmedi daha 6 tl bile olmayan hissenin neyini çarpacaklar ky yatırımcı zaten bu fiyatlarda iken bakmaz 10-20 tl fiyatına geldiğinde ancak dikkatlerini çeker
    Cıtıbank yabancı son bir ayda bütün aracı kurumlar üzerinden 1.000.000 lottan fazla alım yaptı ve hergün almaya devam ediyor. Ky uyumaya devam etsin uyandıklarında iş işten geçmiş olacak

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''
    Senin citibank yabancı dediğin İT ilahi güldürdün beni adamın resmî ve gaye resmî hisse payı toplamı %59,8 e ulaştı

3.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Senin citibank yabancı dediğin İT ilahi güldürdün beni adamın resmî ve gaye resmî hisse payı toplamı %59,8 e ulaştı
    Fark etmez ne kadar çok alırsa o kadar yüksek fiyattan toplu olarak nasıl olsa satacak gerçek bir yabancı bulur bizde aradan nasipleniriz bu saatten sonra bir tek lot bile satmak yok

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''

4.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    afyon 7.33
    bucım 5.98
    baskılamaya devam adiler ..
    Bence Afyon şişirilmiş, uzun zamandır boşaltamadılar. Tabi hisselerin kimde olduğuna da bağlı, daha da çıkarır veya düşürürse. Borcu da çok, sektör de iyi değil.

5. Sanırım rekabetçi üretim için fabrika yenilenecek, Bu da bayağı para ve zaman alır. Tabi sonrasında ürünü satacak pazar da önemli. iç piyasada inşaat ve çimento sektörü ölü, ihracat potansiyeli yakalanırsa iyi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,446
    Bu fabrikayı mezara gömün ki herkes hisseleri satsın it ve Gökçen bedavaya hisseleri alsın bi bitmediniz.en iyi bilançoda bile hisse prim yaptırılmadı neden çünkü dışarıda olan mallarda gözünüz var aç köpekler gibisiniz.sizide bir gün birileri gereken cevabı verir.zeki murenin(tsk bıraktığı) malların peşindesiniz.itin elinde%51 ve fazlası var.spk üç maymunu oynuyor.çagrı yapılmasına gerek yok deyip eş geçiyor.fabrika da çalışan üst düzey makamlar hepsi kendi adamları hep aynı nakarat cevaplar sektör kötü, biz iyi zamanında gördük be ****ler.burda bulunan hissesi olan insanların ahı yedi sülalenizden çıksın . ********ler.

7.  Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Bu fabrikayı mezara gömün ki herkes hisseleri satsın it ve Gökçen bedavaya hisseleri alsın bi bitmediniz.en iyi bilançoda bile hisse prim yaptırılmadı neden çünkü dışarıda olan mallarda gözünüz var aç köpekler gibisiniz.sizide bir gün birileri gereken cevabı verir.zeki murenin(tsk bıraktığı) malların peşindesiniz.itin elinde%51 ve fazlası var.spk üç maymunu oynuyor.çagrı yapılmasına gerek yok deyip eş geçiyor.fabrika da çalışan üst düzey makamlar hepsi kendi adamları hep aynı nakarat cevaplar sektör kötü, biz iyi zamanında gördük be ****ler.burda bulunan hissesi olan insanların ahı yedi sülalenizden çıksın . ********ler.
    Ağzına sağlık ama sağmal inek gibi sağıyorlar Bucim i neden rahat bıraksınlar ki ? çalışanlar açıktan yüksek primde alıyor. Kısaca keyifler yerinde bir ömür süründürmelerinden çekiniyorum. Zaten ben bu hisseye olur da bir ara kopar gider diye girdim. Ama ne kadar uzun olur ? onu bilemeyiz son 12 yıl karanlık

8.  Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    2011 de ciro rekorlar kırmış iken BUCIM ortalama fiatı 3.80 tl ..
    yani hiçbirşey hisseye yansıtılmıyor :
    sektör iyi veya kötü ..?
    yansıyan birşey varsa oda İ.T ve avanileri :
    allah hepinizi nasıl bilirse öyle yapsın kanı bozuk şahsiyet yoksunları..
    ZIR-DELİ Y.T.D

Sayfa 578/791 İlkİlk ... 78478528568576577578579580588628678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •