Sayfa 234/791 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334734 ... SonSon
Arama sonucu : 6327 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Martta gelmedi bizim kedi niye bu kadar azdı ? un ufak etti kağıdı allah ıslah etsin
    Kanımca borsada büyük çöküş başlayınca şahlanır yada ne güzel banane fiyattan aldığım temettülerim ile 10bin küçük yatırımcı döverim der yoluna devam eder. Kötü kedi Şerafettin

2. Nerdeyse bir yıl oldu arabamı satıp 5,94 bucim almıştım. Arabadan % 15-20 zarardayım. Bucim hali orta şuan 5,22 ondanda %10-15 zarar. bu arada 6,81 vs. fiyatlardan aldıklarımı saymıyorum. Birçok kişininde benimle aynı konumumda olduğunu tahmin ediyorum. Endeks ve doların durumu ortada nerden bakarsan bak benim maliyetim 10 tl şimdi kalkıp bu fiyatlardan elimizden almak için çaba sarf eden Patron ve Spek çok beklersiniz. Münübüse devam, arabaya ödenecek olan kasko, sigorta benzin ve bakım masraflarının yerine Bucim almaya devam

''Yatırım tavsiyesi değildir.''

3.  Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Nerdeyse bir yıl oldu arabamı satıp 5,94 bucim almıştım. Arabadan % 15-20 zarardayım. Bucim hali orta şuan 5,22 ondanda %10-15 zarar. bu arada 6,81 vs. fiyatlardan aldıklarımı saymıyorum. Birçok kişininde benimle aynı konumumda olduğunu tahmin ediyorum. Endeks ve doların durumu ortada nerden bakarsan bak benim maliyetim 10 tl şimdi kalkıp bu fiyatlardan elimizden almak için çaba sarf eden Patron ve Spek çok beklersiniz. Münübüse devam, arabaya ödenecek olan kasko, sigorta benzin ve bakım masraflarının yerine Bucim almaya devam

Evet bendede var bu züğürt tesellisinden. Sonra şehre inip domates satmayasın Şener şen gibi

4. yahu adamların yarın toplantısı var olumlu yada olumsuz için millete gel gel için bile bir atraksiyon yapması lazım o bile yok. pes dediğim an çaktı birisi )) yazım bile tamamlanmamıştı

5.  Alıntı Originally Posted by captainfx Yazıyı Oku
    Evet bendede var bu züğürt tesellisinden. Sonra şehre inip domates satmayasın Şener şen gibi
    Yazdıklarım teselli niteliğinde değil sadece yaşadığım gerçekleri yazdım. zaten şehirde yaşıyorum çok şükür bir işimiz var. Ama gerekirse domates bile satarım ama bu fiyatlardan bucimi asla satmam.

6.  Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Yazdıklarım teselli niteliğinde değil sadece yaşadığım gerçekleri yazdım. zaten şehirde yaşıyorum çok şükür bir işimiz var. Ama gerekirse domates bile satarım ama bu fiyatlardan bucimi asla satmam.
    Valla tarman bu ne satmam diyenleri dize getirdi yıllardır. Allah sattırmasın yinede yoksa bu kedi fena kedi

7.  Alıntı Originally Posted by captainfx Yazıyı Oku
    Valla tarman bu ne satmam diyenleri dize getirdi yıllardır. Allah sattırmasın yinede yoksa bu kedi fena kedi
    Amin Allah tüm küçük yatırımcıları bu kan emici vampirlerin elinden korusun, yıllardır milleti dize getiren patronun artık dize gelme vakti gelmiştir inşallah :hi

8. bera holding kadar bile olamıyorsun ******** adi itler...
    adamların borcu tüm sermayesinin %55 borç kıssa vade 950 milyon uzun vade 350 milyon
    kar 40 milyon hisse %20 pirim yapıyor..
    adamlar götürmek isterse götürüyorlar ..
    ZIR-DELİ Y.T.D

Sayfa 234/791 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334734 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •