Sayfa 445/790 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545 ... SonSon
Arama sonucu : 6319 madde; 3,553 - 3,560 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

KAP : BORSA ISTANBUL

Yabancı yatırımcıların Pay Piyasası ve Piyasa Öncesi İşlem Platformunda gerçekleştirdiği 2018 yılı Aralık ayına ilişkin işlemler ekteki tabloda yer almaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Muhtemelen İsmail TARMAN ' dan yediği dayaktan sonra herhangi bir hastanenin yoğun bakım ünitesinde yatıyordur adam 4.70 fiyatta meydan okuyordu 4,22 düştü ortalıkta görünmüyor . Bu arada 4,30 kademesinde 52192 adet 4,33 kademesinde 47075 satışta bekliyor belki emirkaan olabilir

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''
    Kurtuluş48 sana kuruyom
    Arkadas çık dedin kusturdun
    Çoluk çocukla muhatap olmamak için derinde arkanda bekliyorum
    İşine bak sen yorumu bırak
    Ben yine gelirim

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,443

Her şeyiniz dümen bu hareketi ancak sizin gibi ********ler yapar.
    İrfan ünürüde kendi menfaatlerinize alet ettiniz ..çemtas aldırıp bucim satırıp ..çemtasta yönetim kurulu üyesi mal alıyor diye millete mali bastınız ..bucim hissesi sattırıp suni baskı olusturdunuz..yine herkesi ters köşe yaptınız.... toprağınız bolsun bir an önce spk ve Cimere şikayet Edip bu kurumların harekete geçip yaptığınız usulsüzlükleri sonuca ulaştırması temennisiyle....
    Son düzenleme : carkos; 05-01-2019 saat: 00:55.

4.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    marmara bölgesi kar yagışlı herhalde BURSA,da kar yagmıştır nede olsa kestel uludağ,ın etekleri sayılır BUCIM,de soguktan donmuştur hani çimento ya ondandır.. İ.T donmuş olabilir ya gemlikde denize sokmalı yada cemtş ,da fırına atmalı bu kadar insanın ahını aldıgına göre işi çok zor hış hış kayseri misali..
     Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku

Her şeyiniz dümen bu hareketi ancak sizin gibi ********ler yapar.
    İrfan ünürüde kendi menfaatlerinize alet ettiniz ..çemtas aldırıp bucim satırıp ..çemtasta yönetim kurulu üyesi mal alıyor diye millete mali bastınız ..bucim hissesi sattırıp suni baskı olusturdunuz..yine herkesi ters köşe yaptınız.... toprağınız bolsun bir an önce spk ve Cimere şikayet Edip bu kurumların harekete geçip yaptığınız usulsüzlükleri sonuca ulaştırması temennisiyle....
    adama bak denize birşey yapamadı ama fırınları bile kapatabilirim diyor yanmamak için:bizi yanlış anladı galiba ALLAH,ın fırınından bahsettik vesselam..
    zaten bir fırıldak dönüyordu bu kadar ********lik olmaz şeytan bunları görse yolunu degiştirir herhalde bunlar daha başka biri... bizi iştirakten dolayı ilgilinderirken cemts yatırımcısı için kötü haber ..
    bu konuda SPK ve CİMER birşeyler yapmalı yaparmı hiç zanetmiyorum..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

5.  Alıntı Originally Posted by Emirkaantac Yazıyı Oku
    Kurtuluş48 sana kuruyom
    Arkadas çık dedin kusturdun
    Çoluk çocukla muhatap olmamak için derinde arkanda bekliyorum
    İşine bak sen yorumu bırak
    Ben yine gelirim

Ne yazdığın tam olarak anlaşılmıyor muhtemelen uykulu biranda yazmışsın çoluk, çocuk derken eğer benide bu katağoriye koyuyorsan geçmiş yazılarımı okursan benin dünkü çocuk olmadığını görürsün, benim işim bucim ve işime bakıyorum, ben senin halen bu hissede gerçek yatırımcı olmadığını, İsmail TARMAN'nın maaşlı bir elamanı olduğunu düşünüyorum Sonuç olarak asıl İsmail TARMAN senin arkanda koru kendini

6.  Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Ne yazdığın tam olarak anlaşılmıyor muhtemelen uykulu biranda yazmışsın çoluk, çocuk derken eğer benide bu katağoriye koyuyorsan geçmiş yazılarımı okursan benin dünkü çocuk olmadığını görürsün, benim işim bucim ve işime bakıyorum, ben senin halen bu hissede gerçek yatırımcı olmadığını, İsmail TARMAN'nın maaşlı bir elamanı olduğunu düşünüyorum Sonuç olarak asıl İsmail TARMAN senin arkanda koru kendini

Önümde sen oldukça arkama bakmaya gerek yok
    Bir iddia yapalım
    Ben kademe satış rakamını yaz haddini göreyim
    Ben sana seans açılmadan kademe ve rakamimi paylasayayim
    hodri meydan
    Geçmiş geçmiş yaşın kaç bilmiyorum ama
    Haddini aşma ve benim yorumlarıma katılma kafii......
    Diğer tüm arkadaşlardan özür diliyorum
    Ama bu zat canımı sıkıyor tutamıyorum kendimi
    Biçim iyi olacak ama kurtuluş suz

7.  Alıntı Originally Posted by Emirkaantac Yazıyı Oku
    Önümde sen oldukça arkama bakmaya gerek yok
    Bir iddia yapalım
    Ben kademe satış rakamını yaz haddini göreyim
    Ben sana seans açılmadan kademe ve rakamimi paylasayayim
    hodri meydan
    Geçmiş geçmiş yaşın kaç bilmiyorum ama
    Haddini aşma ve benim yorumlarıma katılma kafii......
    Diğer tüm arkadaşlardan özür diliyorum
    Ama bu zat canımı sıkıyor tutamıyorum kendimi
    Biçim iyi olacak ama kurtuluş suz

Ben eğer senin canını sıkıyorsam demek ki seninle ilgili teşhisimde yanılmamışım. Ben gerçek küçük bir yatırımcıyım geçmiş yazdıklarımı okursan anlarsın, 2 yıl önce 6.81 TL maliyetle almaya başladığım hisseleri, tanımadığım birinin gazına gelip show olsun diye mevcut fiyat kademelerine satış yazacak kadar aptal değilim yıllardır borsada kaybetmiş biriyim ve tüm umudumu bucim'e, bağlamışım benim satış yazacağım kademe fiyatı belli oda patronun satış rakamı eninde sonunda bucim hakkettiği değere ulaşacak bende pastadan hakkıma düşen dilimi alacağım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,443

Buda aklımızda bulunsun 50 milyon $$$ ödeme 13 649 790 lot % 13 hisse için yapılan ödeme.. iştirakler dahil 84 milyon $$$ işlem görüyoruz...

Şu anki dolar Kuru 5300 ₺
    Son düzenleme : carkos; 06-01-2019 saat: 01:39.

Sayfa 445/790 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •