Sayfa 214/396 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314 ... SonSon
Arama sonucu : 3165 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım ve Pazarlama

1. alnus 52bin tl zarar edip gitti.
    burda aldığı beddua mı yazdığı zarar mı .hadi başka kurumdan yaptığı işlem kar olsun.en kötü 30 bin lira bıraktı gitti.6 ay önce 38 kere verip banka alan yada borsaya tövbe eden en doğrusunu yapmış.

bu şirketin sahipleri şirketi değerlendirmek istese bir yere gitmrsine gerek yok.yapar bir toplantı budur iştirakler der.sonrada arkadına yaslanır.özetle daha çok üzer.
    burası arpalık.yüzde 90 da (resmi)kendi malı olunca diğer insanlara çöp muamelesi yapar.
    bu adamların halka açılması hata.halktan parayı toplarken herşey şeffaf.iş kottan çıkmaya gelince herşey gizli

2. Sayın patronumuz çok sıktınız hisseyi. Yatırımcıya zulümdür bu yaptığınız. Aylar öncede yazmıştım, artık burada kağıdını satmayacak, en azından bu fiyata istesede satamayacak yatırımcılar kaldı diye. Aylarımıza yazık oldu ve olacak ama yapacak birşey yok. Yine aylar sonra görüşmek üzere. İyi bakın kendinize... Haaa bu arada bu kadar üçkağıtçı ve kaşitesiz olduğunuzu bilseydim, bulaşmazdım size o da ayrı tabii. C grubu beş para etmez şirket hareketleri bunlar. Adınızı lekeliyorsunuz yatırım camiasında.

3. 37 50 den şirket alırken 3752 / 3754 den almayan yatırımcı sanki bugün 37 82 / 45 74 aralığında koşa koşa gelip hisse alacak siz kimi kandırıyorsunuz ancak kendinizi kandırırsınız mezar kazıcıları . buralarda yatırımcının elinden hisse alamazsınız boşuna uğraşmayın .
    yatırım tavsiyesi değildir

alan alnus ata aynı yere çalışıyor tahminim.

Ben verdiklerimi aldım.

Daha ya bakacağız artık.

adilik diz boyu.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

5. haftalık grafik

6. Dünkü hareket neydi? Bilen, bilgisi olan açıklarsa sevinirim.

2019 Ocak yabancı işlemleri :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 214/396 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •