Sayfa 352/397 İlkİlk ... 252302342350351352353354362 ... SonSon
Arama sonucu : 3174 madde; 2,809 - 2,816 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım ve Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    Hala aynısını diyor
    görevini yaptı 1400 degdir sonra 1260 kadar bas ve devre kestir bu huysuz gözünü bürüte dikti sanırım çoktandır bürüt yememişti kaşıntısı tuttu herhalde gafurun yav çok mu seviyor bu tahtacılar bürütte kıpraşmayı veya günlükçüleri mi kovmak istiyor hınzırlar bekleyip görecegiz
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

2. 13 Ocağa kadar yasak geldi

3.  Alıntı Originally Posted by eliot Yazıyı Oku
    13 Ocağa kadar yasak geldi
    eee kusur bende mi diye düşünmeye başladım yav azcık kıpraşan hisseye vuruyorlar bürüt balyozunu 8 hissem var 5 i bürütte bu spk dan çektigimi bizim köyün azgın çomarından çekmedim nerdeyse beni de bürüte atacaklar hiç kıpraşma diye vay zalimler vay diyesim geliyor bunların başka işi yok galiba işleri güçleri kıpraşanın kafasına balyoz indirmekten başka biraz da kendi halimize bırakın yav bizleri delirecem gülüyorum bu yüzden.

4.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    görevini yaptı 1400 degdir sonra 1260 kadar bas ve devre kestir bu huysuz gözünü bürüte dikti sanırım çoktandır bürüt yememişti kaşıntısı tuttu herhalde gafurun yav çok mu seviyor bu tahtacılar bürütte kıpraşmayı veya günlükçüleri mi kovmak istiyor hınzırlar bekleyip görecegiz
    Son hazırlıklarını yapıyor.Devreyide kesti.Açılışı acemiler kapanışı ustalar yapar.Haftalık kapanış önemli

5.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    eee kusur bende mi diye düşünmeye başladım yav azcık kıpraşan hisseye vuruyorlar bürüt balyozunu 8 hissem var 5 i bürütte bu spk dan çektigimi bizim köyün azgın çomarından çekmedim nerdeyse beni de bürüte atacaklar hiç kıpraşma diye vay zalimler vay diyesim geliyor bunların başka işi yok galiba işleri güçleri kıpraşanın kafasına balyoz indirmekten başka biraz da kendi halimize bırakın yav bizleri delirecem gülüyorum bu yüzden.
    Brüt'te, brüte sebep olanların işine yarar.Para bol,brüt olmuş ne yazar,alır satar.Olan yine küçük yatırımcıya..

6.  Alıntı Originally Posted by atmaca66 Yazıyı Oku
    Brüt'te, brüte sebep olanların işine yarar.Para bol,brüt olmuş ne yazar,alır satar.Olan yine küçük yatırımcıya..
    ben de bunu derim bu spk spek adamı diye giden hissenin içine edip çekiliyor kenara kazanana takoz kaybedene zil takıyorlar

7.  Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    Nakış gibi işliyorlar

Sayfa 352/397 İlkİlk ... 252302342350351352353354362 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz