Sayfa 114/397 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon
Arama sonucu : 3174 madde; 905 - 912 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım ve Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by diver59 Yazıyı Oku
    Yaklaşık 20 yıl önce yeni yatırımlar için kredi ve finans ihtiyaçları varken ve daha da önemlisi çekim yaratacak yeni vizyon gerekiyorken halka açılırlar herşey iyi güzel,yıllar sonra bugün küçük veya büyük farketmez yıllarca sabirla firmaya inanıp güvenmiş aktif yatırımcısını ayakbağı gibi gören , yıllar sonra hayal edilen karlara ulaşıldığında paylaşmamak için 12 toplam personele 13 milyon kusur genel yönetim gideri yazabilen , yatırımcısına katılımcısına istisnasız her seans borsada yaptıkları günlük manipülatif işlemlerle zulüm etmeyi görev edinmiş zihniyet değişmedikçe çile bitmeyecek gibi Sn Kubilayhan.Sağlıcakla kalın.

2.  Alıntı Originally Posted by diver59 Yazıyı Oku
    Yaklaşık 20 yıl önce yeni yatırımlar için kredi ve finans ihtiyaçları varken ve daha da önemlisi çekim yaratacak yeni vizyon gerekiyorken halka açılırlar herşey iyi güzel,yıllar sonra bugün küçük veya büyük farketmez yıllarca sabirla firmaya inanıp güvenmiş aktif yatırımcısını ayakbağı gibi gören , yıllar sonra hayal edilen karlara ulaşıldığında paylaşmamak için 12 toplam personele 13 milyon kusur genel yönetim gideri yazabilen , yatırımcısına katılımcısına istisnasız her seans borsada yaptıkları günlük manipülatif işlemlerle zulüm etmeyi görev edinmiş zihniyet değişmedikçe çile bitmeyecek gibi Sn Kubilayhan.Sağlıcakla kalın.
    Adamın kralısın.. bunların amk...

İnsanoğlu açgözlü ve haristir. Ve insanın en kolay aldatabildigi aptal kendisidir. YTD.
    İNSANOĞLU AÇ GÖZLÜ VE HARİSTİR. VE İNSANIN EN KOLAY ALDATABİLDİĞİ APTAL KENDİSİDİR. YTD.

3. biriniz yuh der, biriniz buna alkış tutar, biriniz söver... Arkadaşlar siz ne yapıyorsunuz anlamadım.. Sıyırdınız kafayı...20 yıla yakın hissede olana biri olarak ALLAH bereket versin.. Kazandırdı.. Siz nasıl bir kafa yaşıyorsunuz anlamadım...

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bu THY

biraz sonra BRYAT geliyor

5.  Alıntı Originally Posted by temple Yazıyı Oku

biraz sonra BRYAT geliyor
    Sayın temple brsan da rica etsem

6. ve BRYAT

SİNİRLİ haksız değil... (ama 2004 den bu yana sadece 14 kat artış var )

7. bu da BRSAN

Sayfa 114/397 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •