Sayfa 133/397 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233 ... SonSon
Arama sonucu : 3172 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım ve Pazarlama

1. Yazık sana yazık....
    ölmüşsün aglayanin yok

2.  Alıntı Originally Posted by sinirli bezgin Yazıyı Oku
    Hayaller ve gerçekler... Tokat gibi yapışıyor yüze,
    Dünya cibilliyetsizlerin vasıfsızların, şeytanların elinde felakete koşuyor.
    Eeeee nerede patron dolar bazında son aldığının altında galiba... Almaz, ben olsam bende almam... A.. . S....memleketin.. Demişti biri "papaz nikahı kıydık mk" diye..

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dünyanın parasını kazanıyor.. tarihinin bilanço karlarını açıklıyor.. amk ne alakası var memleketi yönetenle bu işin. Senin tahtanın sahibi iyi aile çocugu ise millet napsın devlet ne yapsın...

İnsanoğlu açgözlü ve haristir. Ve insanın en kolay aldatabildigi aptal kendisidir. YTD.
    İNSANOĞLU AÇ GÖZLÜ VE HARİSTİR. VE İNSANIN EN KOLAY ALDATABİLDİĞİ APTAL KENDİSİDİR. YTD.

3. Senelerini vermiş Benim diyen üstad çıksın mertçe konuşsun ortam güllük gülistanlık olsa bu kagıdın gideceğine ne kadar inancı imanı kalmış bana söylesin.. kagıt patron kagıdı arkadaşım .. para bası para.. ky üçün birini al dio..... vaziyeti sakat bi şirket olsaydı çoktan ky ye çakmışlardı....

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    İNSANOĞLU AÇ GÖZLÜ VE HARİSTİR. VE İNSANIN EN KOLAY ALDATABİLDİĞİ APTAL KENDİSİDİR. YTD.

4.  Alıntı Originally Posted by BOZKIRLI Yazıyı Oku
    Senelerini vermiş Benim diyen üstad çıksın mertçe konuşsun ortam güllük gülistanlık olsa bu kagıdın gideceğine ne kadar inancı imanı kalmış bana söylesin.. kagıt patron kagıdı arkadaşım .. para bası para.. ky üçün birini al dio..... vaziyeti sakat bi şirket olsaydı çoktan ky ye çakmışlardı....

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    BOZKIRLI hiççç çırpınma... Kendini kandırma
    1.) Nasıl iyi anlamadım... Otomotiv satışları yarı yarıya düştü.. İştiraklerde maliyetler anormal yükseldi, kar oranları çok düşük...
    2.) Kağıdın ederi bu. Bir anormallik yok.. Ne edecek bu bilançoyla ki?
    3.) Bizim beklentimiz normal üstü.. Toplayıp yeniden arz edilmesi ni satın aldık. Extrem yükselmesi ne başka bir sebep yok.
    4.) Böyle yönetilemeyen bir ülkede kim yatırım yapar, ölmüş eşek olmadıktan sonra.
    5.) Biz farklı bir yerden mi bahsediyoruz.. Cari açık uçmuş döviz uçmuş et uçmuş.. Ülker yapılandırmaya gider, Doğuş gider.. Aydın Doğan kaçar... Ne demek ne yapıyor lar.. Memleketin a. s.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
    Bol Şanslar..............iyi hafta sonları olsun......

şu yazıların üzerine tıklayın linkler var :

buradan formu doldurun :

YARIŞMA >>> KATILIM LİNKi

buradan da doldurulan form sonucu liste var hem sizin hem de rakiplerinizin.
    İZLEME >>> TAKİP LİNKi
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

6.  Alıntı Originally Posted by sinirli bezgin Yazıyı Oku
    BOZKIRLI hiççç çırpınma... Kendini kandırma
    1.) Nasıl iyi anlamadım... Otomotiv satışları yarı yarıya düştü.. İştiraklerde maliyetler anormal yükseldi, kar oranları çok düşük...
    2.) Kağıdın ederi bu. Bir anormallik yok.. Ne edecek bu bilançoyla ki?
    3.) Bizim beklentimiz normal üstü.. Toplayıp yeniden arz edilmesi ni satın aldık. Extrem yükselmesi ne başka bir sebep yok.
    4.) Böyle yönetilemeyen bir ülkede kim yatırım yapar, ölmüş eşek olmadıktan sonra.
    5.) Biz farklı bir yerden mi bahsediyoruz.. Cari açık uçmuş döviz uçmuş et uçmuş.. Ülker yapılandırmaya gider, Doğuş gider.. Aydın Doğan kaçar... Ne demek ne yapıyor lar.. Memleketin a. s.

Sayın kardeşim milattan önce dönemlerindenberi benim gibi bryat ile ilgilendiğiniz benim malumum da son günlerde UMUTSUZLUK POMPALAMA ALGI OPERASYONU nun dozunu hayli arttırdığınızı esefle izliyorum.Daha 2 ay önce grup şirketleri kar rekorları açıklamışken , enteresandır araba satışları azalmış iştiraklerde maliyetler artmış vs teşhisleriniz var bu denli yakınmısınız holdinge içerden falanmısınız ki ben öyle olduğunuzu düşünüyorum . Bu denli canlı sıcak bilgilere ancak içerden interaktif olarak ulaşılabilinir. .Grup şirketleri neymiş kar edemiyormuş. Siz burada defalarca yazmadınız mı bu Bryatın kar etmesi nin hiçbir önemi yoktur patronun keyfine kalmış ister 80 değil 180 milyon kar etsin diyen . Şimdi grubun kar edememesinden niye bahsediyorsunuz anlamak zor sizi. Canım kardeşim şirket karlarıyla ilgili bir örneklemeyi müsadenizle sunayım, geçtiğimiz yıllarda iflas ve işletilemez haline düşen Kardemir yılsonu cirosu 3945 milyon tl yılsonu net karı 172 milyon tl ve piyasa değeri 745 milyon us dolar, bizim Borusan grubunun yüksek teknolojili boru çelik vb üreten Amerikada modern teknolojisiyle fabrikaya sahip ki CEO su ikinci fabrikayıda kurabiliriz yorumunu yapmış Brsan ın yılsonu cirosu 2843 milyon tl, yılsonu karı da rekorlar kırarak 243 milyon tl iken piyasa değeri ise hala sadece 450 milyon us dolar değilmi.
    Yukarıda belirttiğim örnekleme Brsan ve Bryatın piyasa değeri fiatlamalarının holding sahiplerinin ne denli yıllardır baskıda tuttuklarının ispatıdır.
    Son argumanınıza gelirsek, patronun en son şubat 2017 de 37 li fiatlardan alım yapmıştı şu anda da usd tlye karşı değer kazandığı malum, bryat da 37-38 li cari fiatlarda göreceli ucuzlamasına rağmen patron neden alım yapmıyor niçin yapsınki herşey çok kötü iddianız, benim görüşüm şudur, bölgesel savaş olayları ve riskleri konusunda size katılıyorum ama işte tam bu noktada patron grubu ve BİRLİKTE HAREKET EDENLER bunu çok güzel sonuna kadar kullanıyorlar ki amaç malum ky lardaki hisseleri toplayabilmek .İyi güzel de yıllarını buraya vermiş inanmış kemik portföy sahibi dost kardeşlerin mallarını toplamaya yetmez bu senaryolar.
    Kimse nefesini fazla tüketmesin yorulmasın bir lot dahi satmadım hiç günlük trade lerde yapmam bugüne kadar hep topladım. Bryatın nihai menzili ufku ve kaderi neyse o güne kadar buradayım.fiatlamalarda daha aşağılara hareketler olursa hissedarlığımızı arttırmak farz olur.Hayatta ve iş ortamımda ne kazandıysam en büyük sermayem hep sabrım oldu.
    Sağlıcakla kalın dostlar.
    Son düzenleme : diver59; 14-04-2018 saat: 14:12.

7. sayın driver59...yazdıklarınıza sıra ile cevaplar vereyim, ben dahil bilgiler varsa edinelim Sizlerden...
    Benim polyannacılık oynayacak halim yok ! Benim için gerçekçilik olan durum sizin için umutsuzluk pompalakmış üzerine algı operasyonuymuş
    - 47 den de mal aldığımı yazdım ve 1 lot satmadım, gerekli olmazsada satmayacağım..burada tanıdığım ky Arkadaşlarında satmayacağını biliyorum.(şıkışıp mecbur olanlar olabilr, umarım olmaz) Merak etmeyin yıllardır süren bu durumu patronda biliyor..böyle basit fırsatçılığın işe yaramadığını öğrendi...ortada böyle bir durum yok...defalarca sordum...o zaman cevap verseydiniz PATRON NEDEN ALACAK, ALSIN ? (zaten çürütmüşsünüz kendi kendiniz "bunu çok güzel sonuna kadar kullanıyorlar ki amaç malum ky lardaki hisseleri toplayabilmek .İyi güzel de yıllarını buraya vermiş inanmış kemik portföy sahibi dost kardeşlerin mallarını toplamaya yetmez bu senaryolar." diyerek)
    - Genel Kurul da dağıtılacak yıllık faaliyet raporunda göreceğiz kar rekorlarını ! Bildiklerinizi yazarsanız öğrenelim ! Oto,oto servis,borçelik,lojistik,makina,... yazın bildiklerinizi...ak sakal kara sakal önümüze düşecek...dedikodu seviyesinde kalmasın !
    - Bu arada Borusan Holding in ne kadar borcu olduğunu biliyormusunuz ? Bir bakın bakalım !
    - Yine defalarca yazdım..evet karın hiçbir önemi yok. bryat hiçbir zaman piyasa kağıdı olmadı çünkü, tek belirleyicisi patron ve iddia ediyorum...patronun tüm planları alt üst... bir katar lı bulmak haricinde..

8. yardımcı olayım...şöyle bir baktım 2014 2015 yıllarında

oto ithalat ciro 1 milyar dolar
    borçelik ciro 1 milyar dolar a yakın (2011 yılı 1.244 milyon dolar)
    oto servis 735 milyon dolar
    makina 870 milyon dolar
    lojistik 550 milyon dolar

sayın driver59 rekorları yazarsanız seviniriz...kıyaslayalım...

Sayfa 133/397 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •