Sayfa 185/397 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon
Arama sonucu : 3174 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım ve Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by bymus Yazıyı Oku
    Öyle inandım ki sana rakamlara takılmıyorum ama bu benim sevdam beni bağlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ben haricinde doğruyu söyleyen bir kişi çıktı nihayet,
    teknik, temel hepsi hikaye, bu aşk, bu bağımlılık., anlatılmıyor yaşanıyor.

BKL-AL20 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Aynen! Bizimkisi bir aşk hikayesi ) Üstelik borsada böylesi aşkların zararını bile bile yaşaya yaşaya (

3. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. 4070 kadar alıyor ama 40 42 den almıyor daha önce alınanları şimdi resmileştiriyorlar cepto cep yapıyor yukardan satıp aşağıdan alıyor fazladan hisse almaya para çıkarıyor çayın taşı ile çayın kuşunu vurmaya çalışıyor .
    yatırım tavsiyesi değildir

5.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    4070 kadar alıyor ama 40 42 den almıyor daha önce alınanları şimdi resmileştiriyorlar cepto cep yapıyor yukardan satıp aşağıdan alıyor fazladan hisse almaya para çıkarıyor çayın taşı ile çayın kuşunu vurmaya çalışıyor .
    yatırım tavsiyesi değildir
    Gözü dönmüş ibinoların

C6903 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. ya kızmayayım diyorum ama endeks kadar bari yüksel be gülüm...
    gözün hep toprakta

7. Organize işler bunlar ,imtiyaz sahibi ortaklar ve holding içi üst düzey grubu ve yakınlar haricinde hiç kimse işlem yapamasın , hisseye giremesin,
    yanlışlıkla girerse perişan edelim stratejisi üzerine kurulu, hiçbir trade mantığı olmayan, herzamanki klasik saçma sapık tahta hareketleri ,yeterki diğer tüm yatırımcısı hep isyan modunda kalsın mantığı ,bu grubun Bryatda tek ve yegane ideali olmuş durumda.
    Tabii bunu elimizdeki hisseleri en ölü fiattan alabilmek için yaptıklarını hepimiz biliyoruz çok beklersiniz.Neymiş SPK nın 21 Temmuz 2016 hisse geri alım programına uygun olarak hisselerini geri alıyorlarmış,lem olum hergün hissesini geri toplayan firmanın kağıdı iki senedir hergün eksi gider mi ,sevsinler sizin geri alım programınızı, gerçek nihai sinsi programınızı biliyoruz.

8. Sadece, Ayıplıyor ve Kınıyorum. Holding ve karar vericileri. YAZIK!

Sayfa 185/397 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •