Sayfa 8/121 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon
Arama sonucu : 964 madde; 57 - 64 arası.

Konu: BRMEN - Birlik Mensucat

1. bazı arkadaşlar arsa satışından bahsediyor. araştırdım çok önceden ana bina ve arsanın satıldıgı paranın borçlara yatırıldıgı yazıyor 6-7 yıl önceki haberlerde tamamı satılmamış ve ya ek arsamı bu konu konuyla bilgisi olan arkadaşlar daha kapsamlı yazabilirmi

2. ne diyor rahmetli müslum şarkısında Tanrı isterse yaprak bile kıpırdamaz. yapımcı uykuya daldı sabırları deniyor

3. attan inip eşeğe mi bindik.2 günde borsa 2000 üstü . bizde tık yok. bu düşüş işlemin sığ olduğu andaki kaçış mı yoksa baskımı pasta ataçak kimse yokmu önümüzü görelim ilğilenlere şimdiden teşekürler

4. Kör topal misali hareket ediyor bu hafta iyi kapatsa bari umudumuz olurdu malesef sonu hayırlı olur y.t.d

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. sabah 1.31 görmüştü şimdi yine gördü. alttan gördüğün yere gidiyorsun da üstten gördügün yere niye gitmiyorsun uyuz ya sabır.tasmasını bırakmıyorlar hesapları ne belli degil arsa olayı yazan arkadaşlar bu habere nereden ulaştılar acık acık yazanda yok

6. 2 gün önçe aldığımı 1.39 sattım 1.31 yazdım inşalla diğer arkadaşlarda fırsat yakalar selamlar

7. sözümü dinledi 1.45 aldım düşüşü görünçe 1.39 sattım tekrar 1.34 yazdım akşam a kadar zor geldi bugün sattım yinede 2 kademe zaradayım sabır diye zazdım kendim sabredemedim. son fiyat 1.45.

8. daha önçeden 1.59 a kadar yükselmiş TAVANDA 1.60 HAYDİ MİLLETİN YÜZÜNÜ GÜLDÜR BEN KAÇIRDIM ONLARI MUTLU ET.

Sayfa 8/121 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •