Sayfa 120/648 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220620 ... SonSon
Arama sonucu : 5179 madde; 953 - 960 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by Andromed Yazıyı Oku
    nerede kalmıştık evet arkadaşlar takas verileri büyük sermayeli şirketlerin harici gerçekçi değil yani yanıltıcı dağılım yapılıyor yani bilinçli olarak değişik aracı kurumlardan işlem yapıyorlar takibini yaptığınız senetlerde karar verdikten sonra inatçı davranmayan malını kaptırır tüm ky arkadaşlarıma bol kazançlar.YTD
    Güzel yoruma ne denir. İtibar puanı verilir

2. yalıtım sektörüne teşvik haberleri dolaşıyor ondan dolayı hareketlendi, buna bağlıyorum, geleceğini güzel görüyorum, geçen biri yazmıştı burada 6 tl de görüşürüz diye, ciddiye almak lazım sanki.ytd

3. 2.21 2.14 arasın da topladıklarımı 2.19 'dan itibaren vermeye başladım ben verdikçe gidiyor. Vere vere iyice azaldı hissem

Yarın da prim yaparsa az daha veririm. Çekirdek lotlarla beklemeye geçerim.
    Ytd

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku
    2.21 2.14 arasın da topladıklarımı 2.19 'dan itibaren vermeye başladım ben verdikçe gidiyor. Vere vere iyice azaldı hissem

Yarın da prim yaparsa az daha veririm. Çekirdek lotlarla beklemeye geçerim.
    Ytd

2,14 ü hangi ara gördüki ayrıca çok erken vermişsin bana göre en azından teşvik paketini bekleseydin.

5.  Alıntı Originally Posted by Ramazan Baltaş Yazıyı Oku
    2,14 ü hangi ara gördüki ayrıca çok erken vermişsin bana göre en azından teşvik paketini bekleseydin.
    16 ocakta gördü. Hatta 2.09 u gördü. Ben görüp 2.10 alış yazdım ama geç kaldım.

2.19 ort ile çekirdek hisselerimi beklicektim. 2.17 ve 2.14 e düşünce ek alım yaptım. Onları verdim bugün.

Gitsin yolu açık olsun. Karlı çıktığım hisselere üzülmem ben. Borsada fırsatlar bitmez. Sattıkça başka bir hissede pozisyon almaya başladım zaten.
    Ytd

6. Yarın gapli açar... Tahminen 2.50 civarı...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. İki gündür son dakikaları bekliyor, gel gel mı yapıyorlar yoksa adam gibi çıkacak mı göreceğiz.

8. Bugün alanları ve satanları gönderebilecek var mı.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 120/648 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220620 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •