Sayfa 505/635 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon
Arama sonucu : 5076 madde; 4,033 - 4,040 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ben her trade yaptığımda yüzde 80 başarısız olmuşumdur...o yüzden lot kaybı hoşuma gitmiyor...onun yerine beklemeyi tercih ediyorum..o yüzden de yüzde yüz tekniğe güvenerek işlem yapan bir teknikçi dostumuzun bence çok kazanma şansı yok...tamam kazanır ama öyle 5-10 kat kazanması mümkün değil..belki de 3 kat kazanacağı yerde maximum bir kat kazanabilir....çünkü tahtacılar teknikçileri çok güzel avlıyorlar...istedikleri teknik görünümü verebiliyorlar...teknik olarak çok tuzaklar kurabiliyorlar...
    dediklerine katılıyorum....kesinlikle haklısın.....

yanlış anlamayın...beni....
    Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

2. Seçim vaatlerinin birinci sırasında İstanbul'un yeniden dizaynı var ve bu işten etkilenmesi beklenen en avantajlı şirketlerden biri BRKSN...Neresinden bakarsak bakalım orta ve uzun vadede pazar sorunu diye bir şey olmayacak gibi...Kısa zamanda iyi prim yapmış olmasına rağmen portföydeki ağırlığını azaltmadığım bir yatırım benim için. Tahta çoğu zaman aynı sığlıkta devam ediyor, demek ki mal toplu. Bana göre trade gereksiz risk...YTD
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

3. norveçteki şirket satın alınması bu yılın mart ayının sonuna kadar sonuçlanması lazım...bilançosu ise çok güzel bekliyorum...bu iki beklenti bu hissede heyecan oluşturuyor...bilançosu ile göz dolduracağını ve talebi güçlendirmesini bekliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. ülkemizde inşaat sektörünün durgun olmasına rağmen güzel bir bilanço taktir edilecek cinsten olacak..bilançodan sonra daha da göze girmesini bekliyorum...bu tür büyüme şirketleri al unut tarzında olan şirketlerdir...bu tür şirketleri klasik rasyolar ile değerlememek lazım...zaten borsada buna benzeyen şirketler çok uçuk fiyatlarda....bakalım piyasa neye karar verecek...??beklemeye devam..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Şaka maka Ocak ayı bitti...Yabancı ortaklık konusu eli kulağında sayılır...Nasıl bir iş birlikteliği yapılacak, bunun BRKSN'a getireceği sinerji yakın vade beklentilerimiz...2023 yıl sonu kârı için beklentim 250 milyon Tl (+,- 10 milyon) civarında...YTD
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

6. Ben son çeyrekten 29 milyon faaliyet karı bekliyorum...ciro 165_170 milyon TL bekliyorum...

Değerleme farkı da kar yazilacaksa ??250 milyon gelebilir...berkosanin döviz pozisyonunun daha da artmasını bekliyorum...öz sermayesi son çeyrek ile birlikte iyicene artar...buda yüksek bedelsiz potansiyeli demek...berkosan borsaci dedenin deyişi ile yavrulayabilir...zaten bebek hissenin en güzel yanı da budur...sürekli büyüyüp yavrularlar..uzun vadede bir de bakmışsınız ki zengin olmuşsunuz...

7. sıcak sıcak ytd.

8. abiler bir şey soracağım bilanço tarihleri mayıs ayına uzatılmış doğrumudur bilgisi olan bu bilgisize bilgi verirmi¿ ytd.

Sayfa 505/635 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •