Sayfa 78/633 İlkİlk ... 2868767778798088128178578 ... SonSon
Arama sonucu : 5057 madde; 617 - 624 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by muro55 Yazıyı Oku
    dayı denizden se mi boşalttın malları

yok muro ben daha okadar mal almadım

çakalların hükmü kurt ortaya çıkıncaya kadardır

sabırlı yatırımcıyımdır bilirsin şu piyasalar bi düzelsin önümüzü iyice bir görelim bakalım

2.  Alıntı Originally Posted by Karizma06 Yazıyı Oku
    Bosaltan bosaltsin biz aliyoz.

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

niye almıyasın gün senin günün 2o bin lotunu bedavadan yerine koydun karızma kardeş

neyse acele etme diğer kağıtlarımla işim bitsin buraya iyice bir el atarız

3.  Alıntı Originally Posted by baldayı Yazıyı Oku
    niye almıyasın gün senin günün 2o bin lotunu bedavadan yerine koydun karızma kardeş

neyse acele etme diğer kağıtlarımla işim bitsin buraya iyice bir el atarız
    Evet, sen biliyosun durumu. Bu fiyatlar cok uygun.

4. Bu patron ne ise yarar..sirketin 2 sene onceki degerlerde islem goruyor ;dolandiricilar hirsizlar tahtada cirit atiyor..bari bi geri alim fln acikla da sirketini koru kolla yoksa sende mi bunlara canak tutuyorsun?!..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

5. Ya bu brksn hissemi yoksa kumarhanemi bir hisse iki gün primlenip iki ay boyunca hep düşermi burası tam bir ky cıyı kandırma hissesi yazıklar olsun

6. Berkosan gayet güzel bir hisse. Trade yapmayı bileceksin. Ben aldim bu kağidi 3 gun 5 gun icinde kar edeyim demicen. Ya tam beklicen. Ya da aliş ve satis yerlerini bilecen.

7. berkosan speksiz bir hısse işi bilmeyen küçük yatırımcılar musallat olmuş debelenip duruyorlar yön verecek kimse yok buğün alan ertesi ğün aldığını satışlara yazıyor satışlar dolu oluncada neredeyse aynı kademeye alıp satıyorlar akıllarınca maliyet düşürüyorlar ben bunu berada 3 yıl yaşadım sonunda adam çıkıp geldi biğüzel ellerinden aldı onlarda arkasından bakıyorlardır şimdi bera 6 ay önce 1.54 dü 8.20 yi gördü

8.  Alıntı Originally Posted by Karizma06 Yazıyı Oku
    Berkosan gayet güzel bir hisse. Trade yapmayı bileceksin. Ben aldim bu kağidi 3 gun 5 gun icinde kar edeyim demicen. Ya tam beklicen. Ya da aliş ve satis yerlerini bilecen.

Sayın Karizma;

Bu işi biliyorsunuz. Nerden alıp nerden satılabilecegini bize aciklarsaniz memnun oluruz.

Bol kazançlar dilerim.

Sayfa 78/633 İlkİlk ... 2868767778798088128178578 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •