Sayfa 562/643 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612 ... SonSon
Arama sonucu : 5137 madde; 4,489 - 4,496 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by harun_hb Yazıyı Oku
    Üstad endeks geri çekilmeleri aynı zamanda fırsat .biraz dinlenecektin ama takipçilerinde merak ediyor yeni hisse arayışın başladı mı bu aşamada yeni hisse önerin olacak mı saygılar sevgiler
    şu anda yeni alternatifleri de araştırıyorum..henüz olgunlaşan bir şey yok dostum...şu anda kafamda berkosana uygun bir yerden takviye yapmak var...ardından da kafamda alternatifler netleştiğinde geri kalan sermayem ile yeni bir hisse almak almak var..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    şu anda yeni alternatifleri de araştırıyorum..henüz olgunlaşan bir şey yok dostum...şu anda kafamda berkosana uygun bir yerden takviye yapmak var...ardından da kafamda alternatifler netleştiğinde geri kalan sermayem ile yeni bir hisse almak almak var..
    Keko lastik al lazım olacak ….hava sıcaklığına dayanacak olsun …

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by FEDERAL03 Yazıyı Oku
    Keko lastik al lazım olacak ….hava sıcaklığına dayanacak olsun …

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    bakacaz nasipte neler olacak ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Kur da yükselişler hızlanıyor..yıl sonuna doğru euro da 40 lira ve üzeri fiyatlamalar 1 milyar tl ciro hedefimizi getirecek..

5.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Kur da yükselişler hızlanıyor..yıl sonuna doğru euro da 40 lira ve üzeri fiyatlamalar 1 milyar tl ciro hedefimizi getirecek..
    ekonomi uzmanların ortak fikri devülasyonun olacağı şeklindedir...olursa ?? berkosan çok olumlu etkilenir...cirosunun %70 i yurtdışı kaynaklı...100 milyon döviz fazlası olan bir bebek şirkettir...adım adım büyüyor berkosan...sabırla beklemeye devam..

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ekonomi uzmanların ortak fikri devülasyonun olacağı şeklindedir...olursa ?? berkosan çok olumlu etkilenir...cirosunun %70 i yurtdışı kaynaklı...100 milyon döviz fazlası olan bir bebek şirkettir...adım adım büyüyor berkosan...sabırla beklemeye devam..
    Berkosan da avrupa da büyüme stratejisi ve dövizin yükseleceği beklentisi olduğu sürece fiyatlama da yönün aşağı olmasını beklemem..

7. buyrun sıcak sıcak ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bakacaz nasipte neler olacak ??
    üstad yeni hisseyi şu düşüşlere yetiştirirsen süper olur . bileğine kuvvet kolay gelsin

Sayfa 562/643 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •