Sayfa 621/645 İlkİlk ... 121521571611619620621622623631 ... SonSon
Arama sonucu : 5159 madde; 4,961 - 4,968 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Tekrar nerden bulaştık buna. Lanet olsun yaa. Hergün kırmızı.

2. Günlük..

3.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku

Günlük..
    günlük bakmayın mı demek

Bir süre ara veriyorum brksna, hayırlı kazançlar arkadaşlar.
    Kaçırdığın fırsatlar senin değildir...

5. Şöyle olacak böyle olacak diyenler, şimdide aşşağı yönlü grafik atıyor. Bune perhiz bu ne lahana turşusu☺

6.  Alıntı Originally Posted by KAYA Yazıyı Oku
    İnşallah dediğin gibi olur. Hayırlısıyla bilançoyu bir açıklasaydı bu belirsizliği atardık üstümüzden. BRLMS de bilançoyu açıklayana kadar hergün düştü, çok kötü bir bilanço açıklayınca 2 gün düştü, şimdi artıya geçti. Belirsizliğin kalkması çok iyi olur. BRLSM belki ilgisiz olacakta, bu topiktekilerin çoğu kekoyla birlikte BRLSM de idik, onun için onu örnek verdim. Hayırlısı bakalım
    ben uzun süredir brlsm i takip etmiyorum...yenilenebilir enerji popüler iken o sektöre bir şekilde ilişki kuran her hisse çok sert çıktı...ardından da enerji sektörü durdu ve son bir yıldır da fiyatlarının altını güzel bilançolar ile doldurma gayreti içine girdiler...hala da o çaba içidedirler...ben son gelen bilançosuna bakmadım ama bakan bir dostum brlsm in ges işinden yoğun rekabetten dolayı zarar etmeye başladığını söylediler...şimdilik ne durumda bilmiyorum...

biz 14,00 civarlarından aldıktan kısa bir süre sonra 43 leri görmüştü brlsm...sonrasında ben 31,30 civarlarından stop olmuştum...bir çok dostumuz da stop olmuştu..kimisi çok kazandı kimisi de yeterince kazandı...şimdilik finansal durumu nedir bilmiyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by Alper78 Yazıyı Oku
    Şöyle olacak böyle olacak diyenler, şimdide aşşağı yönlü grafik atıyor. Bune perhiz bu ne lahana turşusu☺
    Aşağı fiyatlamanın bundan sonra zorlama olacağını gösteriyor indikatörlet dostum..

8. Buraların dip olduğunu düşünüyorum ve tekrar alım yönünde aksiyon almaya başlayacağım..

Sayfa 621/645 İlkİlk ... 121521571611619620621622623631 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •