Sayfa 48/157 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon
Arama sonucu : 1253 madde; 377 - 384 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    uyap listesinde 225 şahıs 175 kurum kuruluş şirketler ...vb var resmi kurumlar ve yabancı ülkenin enerji bakanlığı bile var
    Link var mı bakabileceğimiz?
    Yazılarım yatırımcı tavsiyesi olamaz!
    Yazılarımı beğeniyorsanız itibar puanı vermeyi unutmayın.

Alıntı Originally Posted by Er Ad Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ben dün dilekçemi bıraktım, o taraflardaydım zaten. Başvurmayı düşünen arkadaşlara yardımcı olması için neler istendiğini yazayım

1. Dilekçe yazıyorsunuz ıslak imzalı(Şu aracı kuruluş nezdinde şu kadar ASYAB hissem var, şirketten bu hisseler karşılığı hak edişimin verilmesi için gereğinin yapılması vs. şeklinde)
    2. Dilekçede altta iletişim bilgilerinin de yer alması isteniyor, adres, telefon, varsa mail vs. Bir de IBAN no.
    3. Ne kadar hisseniz olduğunu gösteren portföy dökümü, dekont vs. birşey istiyorlar.
    4. Kimlik bilgileriniz için kimlik fotokopisi.

Bunları girişteki danışmaya teslim ediyorsunuz, başka birşey yok.

Yer Ümraniye'de bankanın genel müdürlüğü, aynı yerde devam ediyorlar. Şimdi Vakıf Katılım gelmiş oraya, onların tabelası var şaşırtmasın sizi.

Şehirdışındakiler adrese yollayabiliyorlarmış, ıslak imzalı olmak kaydıyla. Fakat postalar ulaşmayabiliyormuş nedense kargo daha iyi olur dediler.
    "Ne kadar hisseniz olduğunu gösteren portföy dökümü, dekont vs. birşey istiyorlar." bu imzalı / onaylı mı olmak zorunda aracı kurumdan? Yoksa direkt bilgisayar çıktısı mı?

Bir de dilekçe örneğinin tam metnini örnek olması açısından paylaşabilir misin? Eminim çok faydalı olacaktır. Teşekkürler,
    Son düzenleme : WHiTe; 21-12-2017 saat: 14:22.

3. arkadaşlar yürümekle yol aşınmazmış yazdıklarımı dikkatli okumuyorsunuz 1.icraya başvurmuş arkadaşın sıra nosu ve e devletten uyapta bu bilğilere ulaşabilirsiniz başvuru yapanlar ulaşabilir listeyi size atamam başvuru no su olmayanların eline geçer umuma açık olsa bültenden yayınlarlardı

4. bizler ne için urgaştık borçlu asyb biz alaçaklıyız diye şimdik ise başvuran arakadaşlar listede ne görüyor borçlu asyb aş. alaçaklılar........v.s..sahıslar ve şirketlerin isim listesi daha ne istiyebiliriz ki alaçaklı olarak gözüküyoruz listede borçlu ise asyb

Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    bizler ne için urgaştık borçlu asyb biz alaçaklıyız diye şimdik ise başvuran arakadaşlar listede ne görüyor borçlu asyb aş. alaçaklılar........v.s..sahıslar ve şirketlerin isim listesi daha ne istiyebiliriz ki alaçaklı olarak gözüküyoruz listede borçlu ise asyb
    Bir kurumdan alacağı olmak ile o kurumun ortağı olmak farklı şeyler diye düşünüyorum. Aşağıdaki linkte de açıkça yazıldığı gibi (11.madde) "hisse senedi" sahibi küçük yatırımcı için adres bankanın genel müdürlüğü olan: Müflis Banka İflas İdaresinin bulunduğu Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:10 Ümraniye/İstanbul

http://www.bankasya.com.tr/muflis-as...-surec-hk.aspx

Sayın Er Ad'ın bu konudaki yazısı ve başvurusu çok önemli. Umarım sorularıma da cevap verecektir yakında. Teşekkürler herkese paylaşımları için.

Ben bugun umraniyedeki asya bank genel merkezine gittim ve dilekcemi verdim . Herkes gitsin muracatini etsin.brn k gelenmisim daha kimse muracat etmemis. Bilgimize.

7.  Alıntı Originally Posted by Er Ad Yazıyı Oku
    Evet açıklamayı siteye de koymuşlar, 11. madde:
    http://www.bankasya.com.tr/muflis-as...-surec-hk.aspx
    Bu duyurularda hissedarları ilgilendiren birşey yok diğer alacaklar için geçerli.

Alıntı Originally Posted by yoktur Yazıyı Oku
    Ben bugun umraniyedeki asya bank genel merkezine gittim ve dilekcemi verdim ben ilk muracat yapanmisim. Herkes gitsin muracatini ettim .
    Hayırlı olsun da.gitsin başvurun diyorsun da...burda yırtınıyoruz...ne,nasıl olacak diye.sorsaydın il dışındakiler nasıl yapacak.iadeli taahütlü mektupla mı,kargoyla mı,yok sa şahsen mi???

Sayfa 48/157 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •