Sayfa 50/157 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 1253 madde; 393 - 400 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

Allah samimi arkadaşlardan razı olsun,ne diyelim

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Bugünde 60-61 i aradım cevap vermedi, bakalım son durum için yorumu ne olacak demiştim

Alıntı Originally Posted by kytd Yazıyı Oku
    Adres var mı kargo için

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Müflis Banka İflas İdaresi,
    Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:10
    Ümraniye/İstanbul

Kaynak: http://www.bankasya.com.tr/muflis-as...-surec-hk.aspx
    Yazılarım yatırımcı tavsiyesi olamaz!
    Yazılarımı beğeniyorsanız itibar puanı vermeyi unutmayın.

4. uğraşmak isteyen varsa devredeyim hisseleri )
    özelden ulaşabilir isteyenler

5. Arkadaşlar bir de su var ben bu hissede bir kaç sefer al sat yaptim dolayısıyla kendime göre maliyetim var. Herkesin kendi maliyetini bildirmesi saçma geliyor bana. Hisse ederi belirlenip ödeme en azından nominal hisse değerinden ödeme yapılması daha mantıklı değil mi? Gerçi ödeme yapılacak mi o bile belli değil ya bizimkisi de mantık yürütme .

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Alacaklı listesi diye bir şey varmış. Ona nereden bakılıyor bilgisi olan varmı

7. Aracı kurumlarımız neden bizler adına bu işleri takip etmiyorlar anlamış değilim, binlerce dilekçe yerine aracı kurumların verdiği dilekçeler ile zaman kaybı yaşamadan işleri halledebilirlerdi.

02166335960 şimdi irfan Bey le konuştum,il dışındayım dedim,kargo ile gönder daha iyidir dedi,sadece lot miktarı yeterli olacaktır dedi.yani benim 4000 lira alacağım var demeye gerek yok dedi.son süre var mı dedim ,yok dedi .. hayırlı günler olsun.ben de dün bankadan dekontumu aldm,pzts de kargolarim...

Sayfa 50/157 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •