Sayfa 206/412 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon
Arama sonucu : 3294 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: BOYP - Boyner Perakende

1. kap.a 2 haber daha düştü. istanbul portfoy ark2 ve Barış Tanseverden yönetime iki dava haberi daha geldi...

borsanın ralli yaptığı bir dönemde hisse nisan 2015 de gördüğü eski fiatla 94 den beri düşüşte. Hisse bugün eski fiatla 36.30 görmüş yani 8.84.

Patron ve tetikçisi A1 capital ve yancıları Latife Boyner sayesinde... İnsanları sadece patronu/yönetimi eleştiriyorlar diye tahtada terbiye etmeye çalışmak hiç doğru değil kanımca... Bu savaşın sonunda Tansever ve biz küçük yatırımcılar para kaybediyoruz. Patron ise kaybettiklerinin farkında bile değil bence. Onu da o düşünsün...

2.  Alıntı Originally Posted by birbec Yazıyı Oku
    kap.a 2 haber daha düştü. istanbul portfoy ark2 ve Barış Tanseverden yönetime iki dava haberi daha geldi...

borsanın ralli yaptığı bir dönemde hisse nisan 2015 de gördüğü eski fiatla 94 den beri düşüşte. Hisse bugün eski fiatla 36.30 görmüş yani 8.84.

Patron ve tetikçisi A1 capital ve yancıları Latife Boyner sayesinde... İnsanları sadece patronu/yönetimi eleştiriyorlar diye tahtada terbiye etmeye çalışmak hiç doğru değil kanımca... Bu savaşın sonunda Tansever ve biz küçük yatırımcılar para kaybediyoruz. Patron ise kaybettiklerinin farkında bile değil bence. Onu da o düşünsün...
    Şu an piyasa değeri bu fiyatla bile 650 milyon dolar ediyor. 400 milyon zarar eden bir şirket 650 milyon dolar bence etmez gayrimenkul zengini değilse. Zaten zamanında fazla değerli imiş.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Birde bu hissede artık ky yok bence çünkü hissede işlem komik rakamlarda. Yani xaten kimsenin maliyeti bu fiyatlarda değil satan kim bilemem muhtemelen patron ya da ortaklardan biri.

4.  Alıntı Originally Posted by cebi Yazıyı Oku
    Birde bu hissede artık ky yok bence çünkü hissede işlem komik rakamlarda. Yani xaten kimsenin maliyeti bu fiyatlarda değil satan kim bilemem muhtemelen patron ya da ortaklardan biri.

küçük yatırımcı derken çok az sayıda olduklarını biliyorum. Hacime gelince bu hacimlere dua edelim !!! 1 lot işlem olmadan seans kapattıgını veya 300-500 lotla günü kapattıgını günleri de biliyoruz. Gerçi yapılan hacminde çoğu karşılıklı işlemler şeklinde..

piyasa değerine gelince neye, kime ve hangi zamana göre pahalı veya ucuz.. ??? 2013 yılında patron beymenin yüzde 50 sini geri almak için fenella'ya 245 milyon dolar ödemişti. Yani 2013 yılında beymen 500 milyon dolarmış. Patronun kendi şirketinin değerini daha iyi bildiğini ve bu geri alım için yüksek fiat ödemek istemeyeceğini düşünüyorum. şu anki piyasa değeri nerdeyse sadece beymene karşılık geliyor. Daha 2 ay önce halka arz olan MAVİ'nin piyasa değeri ortada iken BOYP'ye pahalı demek hele ki şu fiatlarda bence doğru değil..

BOYP'deki sorun patron/yönetim ile halka açık hisselerin büyük kısmını elinde tutan İstanbul portföy ark2/Barış Tansever arasındaki sorundur.

Patron ben patronum istediğim gibi at koştururum derken Tansever'de Cem Boyner'e patronsan patron gibi davran patronluğun hakkını ver diyor . Patronda Tansever'e senden mi ögrenecem patronluğu dedi.. Tahtada biribirlerini sıkıştırmaya çalıştılar vs derken iş mahkemeye taşındı..

5.  Alıntı Originally Posted by dobrowski Yazıyı Oku
    Boyner hareket yapacaksa en uygun zaman bedelli bölünme tarihi bitimini yada biraz öncesi/sonrasıdır. Sanırım bu tarih 11 Eylül'dü. Çünkü şirket elinde kalan bedelli hisseleri güzel fiyattan satmak ister ve bu işle ilgili bir aracı kurum var zaten. 1,5 aydan az zaman kaldı. Biraz daha sabır. Benim fikrim bu. Ytd.

ZTE Blade V6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Satmak isteyen arkadaşları etkilemek yada fikirlerini değiştirmek niyetinde değilim, keza verilmiş karar en iyi karardır. Kazanacaksak hepimiz kazanalım istiyorum. Daha önce yazdığım şeyi hatırlatmak isterim. Yinede kendi kararınızı siz verin. İyi kazançlar. Bunlar ytd.

6. Bu arada hep söylediğim şeyi Rüçhan hissesinin önemi. Bu Rüçhan hissesine talep varsa bence o hisse gider. Talep yoksa kaçın. Bence tabi
    Son birkaç günde sanki bir hareket var Rüçhan da. Hayırlısı diyelim. Ytd..

Sayfa 206/412 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •