Sayfa 186/412 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286 ... SonSon
Arama sonucu : 3294 madde; 1,481 - 1,488 arası.

Konu: BOYP - Boyner Perakende

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    KARŞIYAKA
    Gönderi
    885
     Alıntı Originally Posted by Oralet-osman Yazıyı Oku
    Dava mbt nin hesoyla papaz oldugunun kanitidir. Mbt hesoya adam ol diyip duzeltmeye calisiyor, cok zor, heso mbt ye cik git diyip atmaya calisiyor, cok zor. Dolayisi ile bunun duzelmesi cok zor.
    dalyanak;hasan...okyanusta adam boğmaya çalışıyor...

ama kendisi bir kaşık suda boğuldu...

kendi başına iş aldı...zaten böyle bir boşluk bekleyen bazı yalakalar,

hemen düğmeye basar...ve hasana güzel bir gaydururlar inşallah...

şeytanlığın bu kadarına pes yani...allah b...verdi hasan.

bunca zamandır yaptığın al takke ver küllah oyununun altında ezileceksin inşallah.

adamı 2 liradan...90 liraya kadar kullan sonra cürük sakız gibi tükürmeye kalk.

şimdi senin şirketini allak bullak edecekler...en ufak bir yanlışın çıkmaz inşallah.

sonun A.D gibi olmasında...

YTD...

2. Boyner imajını zedelememek için anlaşma yoluna gideceğine inanıyorum

3.  Alıntı Originally Posted by birbec Yazıyı Oku
    Gedik dün de 27 bin lot almişti. 2 günde 62 bin lot aldı. Tahtayı forse ediyor 2 gündür. Sevdiğimiz bir aracı kurumdur kendisi !!
    Yeni arkadaslara bilgi.
    Gedik=mbt

4. Bu hafta gedik alista.
    2 ihtimal var.
    Dava anlasamama hepsi tiyatro hala mbt ile heso elele cepcebe ki bana gore oyle degil.
    Digeri ise mbt gozdagina hisse ederinin cok altina geldi tepkisi verdi kavga kizisacak bence olasi olan bu.

Her yatirimci dusunerek kararini kendisi versin ona gore al sat yapsin...

5.  Alıntı Originally Posted by Borsakolik Yazıyı Oku
    Boyner imajını zedelememek için anlaşma yoluna gideceğine inanıyorum
    Problem var ve karsilikli cozemiyorsan savas basladiysa imaj ikinci planda kaliyor.

Anlasacak adam buralara getirmezdi. Denetci atanirsa ne olacak? Mahkemenin verecegi karar belli mi?

Biz eskiyiz ve sundan eminiz. Buyuk ve kucuk ortak anlasamiyor. Birisi duzgun yonet ben cikmam ortagim diyor otekisi ben indiririm sana ne sat git diyor.

Kucuk ismi kucuk gucu buyuge yetmez dedigini kabul ettirmek icin kanunlarla yurur

Ama buyuk ismi kucuk olsa da onu yutamaz.

Bakalim ne olacak....

6. Yeniler

Yazdiklarimi iyi okuyun arastirin.

Mbt kim
    Dava iyi oldu
    Teknik
    Latife
    Yegenime aldim
    Destek direnc

Bunlarla kafasi karisik arkadaslara 2 oneri

Ya takip etmeyin ya da satin bu hisse size gore degil.

7. Gen kurul 30 Mart'ta yapıldı. Tansever/İstanbul portföy Haziran'ın 20 kusurunda mahkemeye vermiş. Tanseverin mahkemeye verip vermeme kararını almak için yeterli düşünme zamanı olmuş yani bilerek isteyerek ve kararlı bir şekilde karar vermiş bir anlık sinir vs ile değil... bu süreye kadar mutlaka patronla temasları olmuştur ve ara yol bulunmaya çalışılmıştır ve çözüm bulunamayınca mahkemeye gidilmiştir. Kısacası anlaşamadıkları kesin... anlaşsalar böyle olmazdı zaten...

Bu arada latife Boyner'in satışları 30 marttaki gen. Kuruldan 1 gün sonra başlamış. 30 Mart'ta hisse fiatı 53. Tanseverin genel kuruldaki çıkışı ve gen. Kurulun bazı maddelerine erteletme kararı aldırmasından 1 gün sonra yani. Latifenin satışlarının Tansevere tepki olarak yapıldığı çok açık. Latifenin sattığı mal toplamda 83 bin lot. Yaklaşık 3.5 trilyonluk bir satış. İstanbul'da 2 daire fiatı sadece.. ancak kağıdın alış kademeleri boş olduğundan hızlı bir düşüşe neden oldu. Bunu gören tansever'de özellikle alış kademelerine mal yazmayarak düşürürsen düşür , katarlıya 25 den sattın , Eğer bu kağıdın değeri 25 ise ben de 25 den alacağım demeye getirmiştir adeta. Kısaca filler tepişmiş, olan küçük yatırımcıya olmuştur. Bundan sonrasını hep birlikte göreceğiz..görelim bakalım...

8.  Alıntı Originally Posted by birbec Yazıyı Oku

Bu arada latife Boyner'in satışları 30 marttaki gen. Kuruldan 1 gün sonra başlamış. 30 Mart'ta hisse fiatı 53. Tanseverin genel kuruldaki çıkışı ve gen. Kurulun bazı maddelerine erteletme kararı aldırmasından 1 gün sonra yani. Latifenin satışlarının Tansevere tepki olarak yapıldığı çok açık.
    Yeniler iyi okusun.

Ah latife satma vay yegenim tantana yapacak.

Bastan bir daha okuyun forumu konunun ozetini birbec kardesim yapmis....

Sayfa 186/412 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •