Sayfa 130/412 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon
Arama sonucu : 3294 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: BOYP - Boyner Perakende

1. kap ve genel kurulda büyük kısmının ödendiğini söylediler..

Böyle açıklamayı böyle yönetim yapar. Bunların da yönettiği şirket böyle zarar eder.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,541
    ASUZU nun bedelsiz başvusu 2017 OCAK ayı başlarında olmuş , SPK ONAYI 9.5.2017 SPK bülteninde yer almıştı ....eğer söylendiği gibi MART ayında başvuru yapıldıysa ve presedür bedelsiz - bedelli gibi bir ayrım gözetmiyorsa süreç aynıysa HAZİRAN AYINA sarkar gibi görünüyor BOYP BEDELLİ SONUCU ..inşallah daha erken olur ,bu iblis onay tarihine kadar kimseye acımayabilir ,takip ettiğim kadarıyla..

Bu arada o 300 lot alış benimdi ,ufaktan bir test edelim dedik, der demez başımıza külahı geçirdi zındık ! 76 ya kadar basıverdi..

3.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    ASUZU nun bedelsiz başvusu 2017 OCAK ayı başlarında olmuş , SPK ONAYI 9.5.2017 SPK bülteninde yer almıştı ....eğer söylendiği gibi MART ayında başvuru yapıldıysa ve presedür bedelsiz - bedelli gibi bir ayrım gözetmiyorsa süreç aynıysa HAZİRAN AYINA sarkar gibi görünüyor BOYP BEDELLİ SONUCU ..inşallah daha erken olur ,bu iblis onay tarihine kadar kimseye acımayabilir ,takip ettiğim kadarıyla..

Bu arada o 300 lot alış benimdi ,ufaktan bir test edelim dedik, der demez başımıza külahı geçirdi zındık ! 76 ya kadar basıverdi..
    Çok güldüm 50 lerde aynı testi bende yaptım. Anında görüntü tabi... Gidecek hisse olunca bir alt kademeye yazıp sabaha kadar beklesen gelmez.. hayırlı olsun diyelim. En azından herkesten daha uygun fiyata aldın.. hala gülüyorum )

4. şu an bölünse fiyat tahmini ne kadar olur 1000 lotum var maliyet 67
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,541
    uzun süredir izliyorum inanılmaz bir performansla Nisan2016 dan beri sürekli düşüyor
    düşme konusunda istikrarı çok nadir, her hisseye nasip olmayacak cinsten !
    Grafiği incelediğim zaman 27.kasım.2015 - 16.mayıs.2017 arası oluşan formasyon külah gibi ,hatta 19.nisan.2016 da yaptığı sert çıkışla külahın ponponunu bile oluşturmuş ,,nasıl geçirdim külahı formasyonu oluşturmuş zındık !

Şaka biryana ,

ASUZU da çok fazla feryad figan vardı ,,haklı olarak ,,2 günde bedelsiz etkisiyle % 35 yapıverdi herkez kazandı ben vedalaştım
    biraz ASUZUYA benzetiyorum BOYP u
    sonunda herkez sevinecek ben inanıyorum ..

Yakında bedelli onayı SPK bültenine düşer ..

6. Ne yakalandık be... İnşallah dediğin gibi olur..

C5503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Genel kurulda paranın büyük kısmı ödendi kalanda sermaye artırımından önce ödenecek dediler. Rakam konuşulmadı. Söz almak isteyenlere söz verilmedi bu olağan üstü kurul dendi. Sadece ilgili maddeler oylandı. Söz almak isteyenler yazılı olarak Dıvana versin dendi. Divan kimseye söz vermedi.1milyon 650 bin lotu olan yabancı fon serh koydurmak istedi onada izin vermediler. AYRICA hisse %50 düşmedi. Ben geldiği yerden eski yerine çıkması gereken miktara bakarım.45 den 90 a çıkması için %100 yapması gerekir. % 100 Düştü. Bugün hala kağıt % 2 düşmüş Latife hn. kapanış seansında 45,84 e mal satmaya çalışıyor.1600 lot mal sattı. Hep söylüyorum kaç lot sattığı önemli değil. HSBC yi 1 lot bile tahtada satıcı gören hemen aşağıya satıyor.Çünkü hn. ın ne kadar daha satacağını kimse bilmiyor. Çok büyük oyun var. HN. elindeki malın %15 ini bile satmadı. Kardeşlerimin dediği gibi isteseler bu malın tamamını bir günde alırlardı. Geçen gün is bankası 300 bin lot özel emirle aldı sattı. Demek ki şu andaki ortaklar hem hissenin düşmesini istiyor, hemde küçük yatırımcının lanet olsun deyip büyük zararlarla hisseden çıkmasını istiyor. Bir ay önce MORHİPO halka arzı haberi gazetelerde yayınlanmıştı. Ogün 51 den 58 e gitmişti. Şimdi o konudanda bir haber yok.

8.  Alıntı Originally Posted by m.kemal türk Yazıyı Oku
    Genel kurulda paranın büyük kısmı ödendi kalanda sermaye artırımından önce ödenecek dediler. Rakam konuşulmadı. Söz almak isteyenlere söz verilmedi bu olağan üstü kurul dendi. Sadece ilgili maddeler oylandı. Söz almak isteyenler yazılı olarak Dıvana versin dendi. Divan kimseye söz vermedi.1milyon 650 bin lotu olan yabancı fon serh koydurmak istedi onada izin vermediler. AYRICA hisse %50 düşmedi. Ben geldiği yerden eski yerine çıkması gereken miktara bakarım.45 den 90 a çıkması için %100 yapması gerekir. % 100 Düştü. Bugün hala kağıt % 2 düşmüş Latife hn. kapanış seansında 45,84 e mal satmaya çalışıyor.1600 lot mal sattı. Hep söylüyorum kaç lot sattığı önemli değil. HSBC yi 1 lot bile tahtada satıcı gören hemen aşağıya satıyor.Çünkü hn. ın ne kadar daha satacağını kimse bilmiyor. Çok büyük oyun var. HN. elindeki malın %15 ini bile satmadı. Kardeşlerimin dediği gibi isteseler bu malın tamamını bir günde alırlardı. Geçen gün is bankası 300 bin lot özel emirle aldı sattı. Demek ki şu andaki ortaklar hem hissenin düşmesini istiyor, hemde küçük yatırımcının lanet olsun deyip büyük zararlarla hisseden çıkmasını istiyor. Bir ay önce MORHİPO halka arzı haberi gazetelerde yayınlanmıştı. Ogün 51 den 58 e gitmişti. Şimdi o konudanda bir haber yok.
    Latife Boyner'de 523 bin lot mal vardı. Kalan malı 458 bin lot. 65 bin lot mal vermiş demektir. Bugünkü satışı 2000 lot dahil buna...

Genel kurulda Tansever ve istanbul portföyün avukatı söz alarak konuşmuş. Genel kurul tutanaklarından okuyabilirsiniz. Her ikisi de şerh koydular

1 milyon 650 bin lot malı olan yabancı fon kimmiş merak ettim doğrusu.. ayrıca neden şerh koydurulmadı ?

Tahtadaki hakim gücün düşüşe oynadığı çok aşikar. Nereye kadar çekecekler belli değil ... patronun büyüklerle kavgası var bence.. olan her zaman ki gibi küçük yatırımcıya oluyor tabi..

Sayfa 130/412 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •