Sayfa 43/215 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 1718 madde; 337 - 344 arası.

Konu: BOSSA - Bossa Ticaret ve Sanayi

1. coin verebileck varmı acaba yarında inş seriler bozulamz

2. yarınkı tavanı 7 .1 denk geliyor yıllardır yatan kağıt aya kalktı

3. karelde de bir ortaklık ya da satış olacak gibi.. hayırlısı bakalım...crdfa ise diplerde sürünüyor..

Kap : Bossa

28.12.2017 tarıhınde yapılan, bırlesme ve sermaye azaltım ıslemlerını

ıceren olaganustu genel kurul toplantısı sonucunda sırketımız sermayesı

108.000.000 tl’den 33.012.768,5 tl’ye ındırılmıstır. Yenı sermaye adana tıcaret

sıcıl mudurlugu tarafından 29.12.2017 tarıhınde tescıl edılmıstır.

Geceklestırılen

sermaye azaltımı tutarı ana ortak paylarından yapılmıs olup, dıger ortaklarımız

azaltım ıslemınden etkılenmemıslerdır. Bugun ıtıbarıyle de merkezı kaydı

sıstemde gereklı guncellemeler gerceklestırılmıstır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Hayırlı olsun, dün kapanış itibariyle elinde hissesi olanlar paralarını bir gecede 3 e katladilar, sermaye azaltimi hissedarlari etkilememis, yani ellerinde lot sayısı aynı kalırken yeni teorik hisse fiyatı 18 lira civarı olucak.. şirket hissedarlarına sağlam kıyak geçmiş.. helal olsun..ama beklenti bittiği için artık düşüşe geçecektir, bu saatten sonra elimde mal olsaydı fiyat bir gecede 3 katına çıkmışken satmayı düşünürdüm şahsen.. yatırım tavsiyesi değildir, şahsi dusuncemdir..

6.  Alıntı Originally Posted by alfisti Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun, dün kapanış itibariyle elinde hissesi olanlar paralarını bir gecede 3 e katladilar, sermaye azaltimi hissedarlari etkilememis, yani ellerinde lot sayısı aynı kalırken yeni teorik hisse fiyatı 18 lira civarı olucak.. şirket hissedarlarına sağlam kıyak geçmiş.. helal olsun..ama beklenti bittiği için artık düşüşe geçecektir, bu saatten sonra elimde mal olsaydı fiyat bir gecede 3 katına çıkmışken satmayı düşünürdüm şahsen.. yatırım tavsiyesi değildir, şahsi dusuncemdir..
    Teorik fiyat dunku kapanis fiyati baz alinmis 18 den acilmayacak yani. Dunku kapanisa gore 18 tl olmasi gerek.defter degeri 2.03 buna gore en az 9 tl olmasi gerek.son bir aylik agirlikli ortalama fiyatina gore 12 tl civari olmasi gerek.bu fiyatlari yakalayana kadar tavan gidebilir ama hangi fiyata gider onu bilemem.

7. Cagri toplama fiyati 4.07 idi. Ortaklar bu fiyattan satin aldigina gore 12.21 tl olmasi gereken fiyat bence.ytd.

8. nasıl yanı 12 acılack 18 olcak şans

Sayfa 43/215 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •