Sayfa 46/215 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon
Arama sonucu : 1718 madde; 361 - 368 arası.

Konu: BOSSA - Bossa Ticaret ve Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by sserkan Yazıyı Oku
    Geçen haftalarda gerel deki duruma benzer bir senaryo görür gibi oldum. Ama beklentinin daha yüksek olması gerekir diye düşünüyorum
    evet doğru oda tavan yapmıştı geri gelmişti bir kaç gün sonra devam etmişti...
    kaybetmek kolay kazanmak zordur.

2. Açığa satış görebiliyor muyuz, takas durumu nedir?

3.  Alıntı Originally Posted by teafull Yazıyı Oku
    evet doğru oda tavan yapmıştı geri gelmişti bir kaç gün sonra devam etmişti...
    Bir süredir bekleyen hisseler var kontrol listelerimde ve benzer hareketler yaşayacağız sanirim ilk çeyrek boyunca .. zamanlama birçok hissede manidar 😁
    Bol kazançlar

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bu mızrak bu çuvala sığmaz.34 milyon sermaye.314 milyon özkaynak var.ilk 9 ay 20 milyon kar ve teşvik beklentisi...

5. Twitterda HİSSEMAN teşvik kesinleşti dediği hisseler; BOSSA, SASA,PETKİM,TMPOL ve ASELSAN demişti..Yarın teşvik açıklanıyor. Herkes BOSSA almak için kuyruğa girecek yine. malınızı kaptırmayın .İnşallah kazanacağız!

6. bu hisse burda kalmaz da ky zarar görmese bari elimizde 1 dene var arada bir bakıyoz büyükler anlaşsada sevinsek biraz şuan bir anlaşmazlık var 7,10-5,60 nasıl bir marjdır arkadaş

ytd

7. Pasta atabilicek arkadas var mi

8. tahta sığ alan çıkamıyor beklentide güzel izleyip görcez oyak büyük kısmını çıkmış başka kurumlardan aldığını düşünüyorum tahtayı teslim edecek göz yok onda ytd

Sayfa 46/215 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •