Sayfa 37/47 İlkİlk ... 273536373839 ... SonSon
Arama sonucu : 371 madde; 289 - 296 arası.

Konu: EkoDream ile Bist ve Finansal Okuryazarlık

1.  Alıntı Originally Posted by nurefdal Yazıyı Oku
    Teşekkürler Murat Hocam..
    Ne demek...sizi hatırlıyorum okumayı seven öğrenmeye aç kişilere bi nebze katım oluyorsa bana bu yeter
    Hisse senedi bazlı yorumlardan çok Finansal okuryazarlık sağlamaktır amacım.
    Borsa'nın ilginçliği; biri bir hisseyi satar, diğeri o hisseyi alır, her ikisi de birbirinden daha akıllı olduğunu sanır. Twitter: EkoDreaM

Günaydın! Murat bey bu sabah ki Asel yorumlarınızı bekliyorum dün bur çıkmalar bir düşmeler kağıt ne yaparsa ne olur ders niteliğinde çünkü endekse e göre dün asel ters kapattı düne bu gün mu ayak uydurur yoksa kimseyi takmaz kendi bildiğini mi okur

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by wehwetduwan Yazıyı Oku
    Günaydın! Murat bey bu sabah ki Asel yorumlarınızı bekliyorum dün bur çıkmalar bir düşmeler kağıt ne yaparsa ne olur ders niteliğinde çünkü endekse e göre dün asel ters kapattı düne bu gün mu ayak uydurur yoksa kimseyi takmaz kendi bildiğini mi okur

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Günaydın asels kimseyi takmaz...
    açılışta muhtemelen yukarı yapacak sonrası mühim geri çekilmede 23.86 yı aşağı kırarsa 23.56 ya kadar sarkabilir kırarsa sıkıntı var... yukarıda 24 üzerinde hedef 24.54 kırarsa yeni dünya... yükseliş hızlanır ben yakın zamanda 24.54 ü denemesini bekliyorum... dün 24 üzeri kapatsaydı o gün bgn olabilirdi
    Borsa'nın ilginçliği; biri bir hisseyi satar, diğeri o hisseyi alır, her ikisi de birbirinden daha akıllı olduğunu sanır. Twitter: EkoDreaM

4. Dostlar benm marriks mobilde hisse fiyatları anlık sorunsuz güncellenirken takip sayfamdakş xu100 endeks fiyatı 15 dk gecikmeli değişmekte varmı aynı sorunu yaşayan

5.  Alıntı Originally Posted by EkoDream Yazıyı Oku
    Günaydın asels kimseyi takmaz...
    açılışta muhtemelen yukarı yapacak sonrası mühim geri çekilmede 23.86 yı aşağı kırarsa 23.56 ya kadar sarkabilir kırarsa sıkıntı var... yukarıda 24 üzerinde hedef 24.54 kırarsa yeni dünya... yükseliş hızlanır ben yakın zamanda 24.54 ü denemesini bekliyorum... dün 24 üzeri kapatsaydı o gün bgn olabilirdi
    Merhaba;
    Aselsan Malezya'da yeni bir şirket açmış.Bu konular ile alakalı olarak direk olarak ülke ismi vermeseniz de bu tarz açılımlar yapabileceğinin sinyallerini önceden vermişdiniz diye hatırlıyorum.Yakın gelecekte bu tarz haberleri daha çok duyar mıyız sizce???

6.  Alıntı Originally Posted by sed_dülbahir Yazıyı Oku
    Merhaba;
    Aselsan Malezya'da yeni bir şirket açmış.Bu konular ile alakalı olarak direk olarak ülke ismi vermeseniz de bu tarz açılımlar yapabileceğinin sinyallerini önceden vermişdiniz diye hatırlıyorum.Yakın gelecekte bu tarz haberleri daha çok duyar mıyız sizce???
    Sanmıyorum açıkcası gerek de yok bae ile ara düzelip orada açılan şirkete teknoloji transferi yapılmaya başlar ise bu transferden gelen para inanın üreterek kazanmaktan hem karlı hem daha büyük olacaktır bu haberleri çok önemsiyorum uzun vadeli kısa vadeli etkisi olmaz...

7.  Alıntı Originally Posted by EkoDream Yazıyı Oku
    Neyse ben konuma döneyim...
    Fitch den herhangi bi atraksiyon beklemediğimi daha önce belirtmiştim
    Moodys den ise tam yersine bi ayraksiyon bekliyorum 107.000 endekste anahtar noktam bist de sıfır qyma olayının 120.000 lerde yapılacağını sanıyorum hemen sıfır atılan yerden de dönmeyeceğimize göre 115-120k arası çok önemli...
    Herkes bedelsiz etkisi bekliyor bist de sıfır atılması sonrası ben ise 100k olduğunda hemen yapılsaydı aynı şekilde düşünürken artık sıfır atılmasının yers etki yapılacağını düşünüyorum.
    Kısa vadeli takip listem(0-3 ay):tüpraş tavhl kartn asels krdmd algyo petkm
    Bilançolar sonrası izlemede olacağım kısa vadeli kağıtlar ama bilançolar açıklanmadan teyit almadan beklentidir sadece
    sayın murat bey tavhl bilonço açıklandı diye biliyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by mavim Yazıyı Oku
    sayın murat bey tavhl bilonço açıklandı diye biliyorum.
    Aynen o yüzden kesinleşti 3 aylık takip listemde olması beklediğim bilançoyu açıkladı... stışları %26 net faaliyet karı %27 ortalık payı %125 büyümüş, finansal anlamda döviz pozisyonunu mükemmel ayarlamış, kar marjını arttırmış benim beklentilerimi karşıladı aklım takılan tek soru Atatürk havalimanı etkisi bilançoda çok yğksek 3. Havalimanındada süreç ne olacak?
    Bol kazançlar

Sayfa 37/47 İlkİlk ... 273536373839 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •