Sayfa 41/47 İlkİlk ... 313940414243 ... SonSon
Arama sonucu : 371 madde; 321 - 328 arası.

Konu: EkoDream ile Bist ve Finansal Okuryazarlık

Öğrenme amaçlı; hiç vaktinizi harcamadan genel görüş ile bu platformda klimasa nın konuşulmamasını en önemli nedeni şirket değerinin sığ olmasımıdır?

CASPER_VIA_E1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    kimse yazdıklarıma aldırmasın hiç bir mantıkı yok
    yatırım tavsiyesi değildir olmasıda beklenemez

2.  Alıntı Originally Posted by adgur Yazıyı Oku
    Öğrenme amaçlı; hiç vaktinizi harcamadan genel görüş ile bu platformda klimasa nın konuşulmamasını en önemli nedeni şirket değerinin sığ olmasımıdır?

Bir çok nedeni var belkide en basiti bahsettiğiniz neden... temel anlmda beklentilerimi karşılamaması ve sektörel beklentimin düşük olması... şirketin adı klima yazılım yada klima enerji(batarya temelli) olsaydı sn adgur inanın her bilançosunu ve temelini incelerdim... selamlarımla
    Hisse senedi bazlı yorumlardan çok Finansal okuryazarlık sağlamaktır amacım.
    Borsa'nın ilginçliği; biri bir hisseyi satar, diğeri o hisseyi alır, her ikisi de birbirinden daha akıllı olduğunu sanır. Twitter: EkoDreaM

Teşekkür ederim Murat Bey

kimse yazdıklarıma aldırmasın hiç bir mantıkı yok
    yatırım tavsiyesi değildir olmasıda beklenemez

4.  Alıntı Originally Posted by EkoDream Yazıyı Oku
    Yarın için ve2 hafta takip edeceğim hisseleride bu vesile ile paylaşayım... İzleyeceğim rakamlar...Katiyetle bilgilendirme amaçlıdır. 2 hafta yeni liste paylaşmayacağım
    Asels- Tamamı ile senaryosal harmonik- Alçalanı kırarsa 24,20 üzeri-24,56 üstü uzun bar 24,20 kırılmadan izlerim normalde ama uzun zamandır zaten beraberiz ayrılamıyoruz... kurallarımın dışına çıkarıyor bazen beni fazla bağlandık birbirimize...
    Kartn- 293,30 önemli üstü başka dünya
    Halkb- 10 günlük 14,51 14,77 çok önemli kırarsa devam daha gidecek yolu var gibi... Halkb hikayemi anlatmama gerek yok herhalde
    Gubrf- Ne yaptıysa düşeni kıramadı bi umut yine yazayım istedim sınırda dolaşıyor sürekli
    Krdmd- Psikolojik nedenler(herkesin düşecek beklentisi) hedef çanağı tamamlamak 2,32 izlenmeli temkinli olunmalı...
    Enkaı-5,55 izlenmeli yeni zirve yapacaktır muhtemelen
    Algyo- Tamamıyle teknik nedenler matriks taramasında çıktı.
    Jants- Yüksek potansiyel çok farklı yerlere gidebilir ama benim uv yatırım kriterlerimi taşımıyor. 31,30 olur mu?
    Takip listemizin maaşallahı var... Gubrf parlayan yıldız 5,20 önemi kırılım teyit alırsa bu daha başlangıç olur
    Borsa'nın ilginçliği; biri bir hisseyi satar, diğeri o hisseyi alır, her ikisi de birbirinden daha akıllı olduğunu sanır. Twitter: EkoDreaM

5. Citi tüm bankalar için fiyat hedefini nerdeyse %50 ler düzeyinde yükseltip al tavsiyesi vermiş... Borsa tecrübelerim bana dikkatli olunması gerektiğini söylemekte... Akşama bakalım al diyen citi AL mışmı??

iyi mesailer..

7. Iste buna kahkahayla guldum

Alıntı Originally Posted by EkoDream Yazıyı Oku
    Citi tüm bankalar için fiyat hedefini nerdeyse %50 ler düzeyinde yükseltip al tavsiyesi vermiş... Akşama bakalım al diyen citi AL mışmı??

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 41/47 İlkİlk ... 313940414243 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •