Sayfa 689/1009 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739789 ... SonSon
Arama sonucu : 8072 madde; 5,505 - 5,512 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Siz Maliye Bakanının tedbirleri arasında gelir üzerinden alınan vergileri de koymasına bakmayın.

Asıl alacakları ve göz diktikleri gelir, dolaylı vergilerdir.

Kurumlar Vergisinin oranını % 10 yükselterek alacakları vergi ile MTV lerin oranını % 40 yükselterek alacakları vergi bir değil.

Bu sene bina temizlik vergileri de can yakacak.

Ancak o vergi mahalli yönetimlerin kasasına girecek.

Ama hepsi bizden çıkacak.

Türkiye'de esnaf çiftçi zaten vergi vermez...

Sadece tüketici olarak ağlaşırlar.

Bizden farkları yoktur.
    Bu iş yakında deli dumrul vergisine kadar gider...
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez... Ne mutlu TÜRK'ÜM diyene...

Vergi artışlarına kızmıyorum. Ama sadece bir kesimin bedel ödemesine sinirleniyorum. Birazda serbest gezen tavuklarla uğraşsınlar bende tüy kalmadı.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    MHP lideri Bahçeli, Barzani'nin ateşle oynadığını söyleyerek, çelişkili açıklamaların Barzani'nin değirmenine su taşıdığını ifade etti. Bahçeli, "En az beş bin ülkücü gönüllü, başta Kerkük olmak üzere, Türkmenlerin yaşadığı Türk kentlerindeki varlık, birlik ve dirlik mücadelesine katılmak üzere hazır beklemektedir" dedi...

Breh breh breh...

Hala para ediyor demekki bu anlamsız hamaset lafları...

5000 MHP li genç gönüllü Kerkük'e gidebilirlermiş...

Kerkük'e gitmeyi, gazete, sergi, kokteyl basmak zannediyorlar sanırım.

Oradaki peşmerge de , MHP li gençler (ülkücüler) gelsin bizi dövsünler diye bekliyorlardır, elinde kitabı durakta bekleyen öğrenci gençler gibi...

Sıfatı ne olacak bu gönüllülerin Kerkük'e giderken?

Ordu nerede?

Böyle siyasi liderler varken bize gece uykusu haram.

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

5. dolardaki tepki çıkışı 3 uzun düşüş dalgasının ilk dalgasında oluşan tepki, 3,38-3,60 ı görüp direk 3,10 a inecek , ordan tepki 3,36 yada 3,30 ordan pike 2,7 yada 2,90 ı görecektir aylık kapanış mum grafiği şeklinde bakıp bunu görebilirsiniz 5 dalga çıkış bitti, 3 dalga düşüş sürecek ve trend tamamlamacak, yanlış yerden dolar alım ciddi hamallık yaptırır, ben 4 yıldır az bir miktar hamallığını yapıyorum
    Parayı hedefiniz yapmayın. 1$ Elli kuruş olacak
    duhul: eylül 2012

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'in açıklamalarına göre 2020 yılı ortalama dolar kuru 4,02 olarak bekleniyormuş....
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by ACIBİBER Yazıyı Oku
    dolardaki tepki çıkışı 3 uzun düşüş dalgasının ilk dalgasında oluşan tepki, 3,38-3,60 ı görüp direk 3,10 a inecek , ordan tepki 3,36 yada 3,30 ordan pike 2,7 yada 2,90 ı görecektir aylık kapanış mum grafiği şeklinde bakıp bunu görebilirsiniz 5 dalga çıkış bitti, 3 dalga düşüş sürecek ve trend tamamlamacak, yanlış yerden dolar alım ciddi hamallık yaptırır, ben 4 yıldır az bir miktar hamallığını yapıyorum
    işte dalga diye ben buna derim 😲👌

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Gülme...

Bak Sn acıbiber'in mum grafiğine...

2,70 lare bir indik mi, 4,02 için % 50 lazım...

Böyle mum grafiği falan bilimsel yaklaşılınca ben tırsıyorum.

Sayfa 689/1009 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •