Sayfa 51/151 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon
Arama sonucu : 1208 madde; 401 - 408 arası.

Konu: Sistem Analiz

1. Türk piyasalarındaki hayvanlar

Öküz eşek çakal yılan..

2.  Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    :

Gerçekten teşekkürler... Şeffaflık gibisi yok ...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,625
     Alıntı Originally Posted by gazeteci Yazıyı Oku
    Forum kullanıcıları , forum yönetiminden cezanın sebebi nedenini örenme taleplerini dile getirse ve forum yöneticileri nezaket gösterip açıklama yapsa daha iyi olur sanki ! Şahsen bu kullanıcı neden ceza aldı merak ediyorum. Yönetime duyrulur.
     Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Sn Güneysu'nun alıntıladığı yazımı başlık açıldığı gün yazmıştım.

Amacım şikayet falan değil bu forumda epeydir bulunmaktan kaynaklanan bir deneyimi başlığı açan ve başlık ismini seçen yeni olduğu belli forumdaşa iletmekti. Ayrıca kendisinin açılış yazısında ifade ettiği "bu başlık benim, burası benim mekanım" yaklaşımının da forum kurallarına uymadığını belirtmekti niyetim.

Örnek vermek gerekirse, ben tutup da "Bora'nın Yeri" diye başlık açamıyorum. İzin vermiyorlar.

Yönetim aslında bu konuda müdahalede nedense gecikti.

Eğer bu yazı ile beni hedef almaktaysanız, şahsen ben ne başarıyı çekemeyen ne de asalak birisiyim.

Emek vereni alkışlayan ve de kendi çağında üreterek bu foruma yıllardır katkıda bulunan birisiyim.

Birilerine (ben üzerime aldım) yakıştırdığınız bu sıfatları kendi açınızdan bir değerlendirin derim.

Mesela bu foruma ne katkıda bulunuyorsunuz.

Neyse...

stonhand'in cezalandırılmasınınnedenini ben de bilmiyorum.

Umarım en kısa zamanda gelir ve grafik ve analizlerine devam eder.
    Cezadan benimde haberim yoktu, okuyunca gördüm, cevap yazdım,

olay yeri dün öğlen viop başlığında olmuş..

başlık ismine gelince, Bora beyin yazdığı doğrudur, isme mahsus konu başlığı yasaktır. nedenini sormayın.

dün gece ilerleyen saatlerde, başlığa yazılan yazı nedeniyle '' yeni gönderiler''e basınca başlık yukarıya gelmişti.

başlık ismini yeni görünce bir bakayım içine dedim.

fark ettim, sonra aşağıya doğru biraz okuyunca Bora beyin yazılarını gördüm.

yazdıklarının tamamı doğrudur..

forumda yıllarını geçirince, ezbere biliyor artık eskiler kuralları.

yönetime bildire kimse basmamış, basmış olsa daha önce başlık ismini değiştirirdik.

iyi forumlar.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

4. zamanında gitmiş. yakında gelir. nerde kalmıştık diye.))

Alıntı Originally Posted by m.m.e Yazıyı Oku
    zamanında gitmiş. yakında gelir. nerde kalmıştık diye.))
    Hoşunuza gitmiş

HTC Desire 820 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dürüstlük bitmeyen sermayedir.

6.  Alıntı Originally Posted by L.Septimus Yazıyı Oku
    Sn. Stonhand 18 temmuz tarihine kadar yönetim tarafından banlanmistir. Sebebini kendisi de bilmemektedir. Şu an sadece kendi yerinde yazıyor. Short pozisyonunu taşımaya devam ediyor, maliyet 127.500, stop 133.000 diye iletmemi istedi kendisi. İyi akşamlar...

..
    üstada sorabilir misin arkadaşım- iyi teknik biliyo diye güvenip 127'lerden short açtık, 130 oldu.. aracı kurumdan arıyolar, açamadım, herhald margin call bildirimi yapacaklar.. üstad ne düşünüyomuş ??

7.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    üstada sorabilir misin arkadaşım- iyi teknik biliyo diye güvenip 127'lerden short açtık, 130 oldu.. aracı kurumdan arıyolar, açamadım, herhald margin call bildirimi yapacaklar.. üstad ne düşünüyomuş ??
    vur kaç. bazıları inanıyor. bazıları da tanıyor olsalar gerek laf soyletmiyorlar)
    buz de safız. )

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,654
    stonhand reis gelene kadar euro/usd 1,1300 olursa bir balkon konuşması izleriz kendisinden

eyyy euro sen kimsin yaa

Sayfa 51/151 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •