Sayfa 776/805 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786 ... SonSon
Arama sonucu : 6437 madde; 6,201 - 6,208 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. İş eğer küfüre
    Enflasyon %100 sen fazla iken %50 prim yapmış kağıdı satmaya kalsa idi
    Bugün e kadar SASA 150 KATI GİTMEZDİ
    ELBET bununda BİR SIRASI VAR
    SİZ SASANIN YILLARCA YATIROMCIYA NELER ÇEKTİRDİĞİNİ BİR BİLSENİZ
    BİZ 0.6-0.4 - VD VS ZMANINDA ÇOK ALIP SATMIŞTIK
    Bunun da sırası var elbette

2. Çok güzel faydalı yorumlar vardı niye silindi, kim sildi anlamak mümkün değil. Üzerine ben de ekleme yaparım uygun bir vakitte diyordum. Yazılanlarda ne fiyat hedefi ne gazlama vardı, yazık olmuş.

3. Sn devai dert yazilari siler misiniz diyince hepsini kökten kaldirmislar Tekrar rakamlari kontrol ederek paylaşımını yapar sanırım.

4.  Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Sn devai dert yazilari siler misiniz diyince hepsini kökten kaldirmislar Tekrar rakamlari kontrol ederek paylaşımını yapar sanırım.
    Ben mükerrer toplama yapıp hesapta hata yapmışım, bunu farkettim sizin yazılarınız sayesinde. O sebeple başkalarını yanıltmasın diye kendi yazımın ve o yazımın alıntılandığı başka bir yazının da (zannedersem sayın Ravi'ninkiydi) silinmesini talep etmiştim o kadar, yani toplamda 2 yazı idi. Ama herşeyi süpürmüşler. Sağlık olsun. Tekrar hesaplar koyarız demiştik ama pazartesi tavan arkası hemen salınca da keyif kalmadı açıkçası. Yarın sağlam kafayla bir bakarız yine.
    "İyi bir planın en büyük düşmanı, mükemmel bir planın hayalini kurmaktır."
    Clausewitz

5. Tam gözaltılıksın. Bunlar nasıl işlemler mk haysiyetsizleri

6. Evet bistte işlem görmeyi haketmeyen hırsızların elinde oyuncak olmuş saçma sapan bir şirket hissesi. Aq hırsız oç ları. Resmen yatırımcı tokatlamak için halka arz olmuş. Hep ucuzdu yine ucuz kalmaya devam edecek çünkü bi duruşu yok ve tek amaç ky dan 5,10 para tokatlamak. Bu kafayla bu şirket asla büyüyemez adamların misyonu kafası küçük. Tam bir oç işlemleri...

Halka ırz ettiklerini toplayınca uçar..
    Yoksa içerden alınan bilgiye yöre çiçek açar solar..

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,705
     Alıntı Originally Posted by deva-i dert Yazıyı Oku
    Ben mükerrer toplama yapıp hesapta hata yapmışım, bunu farkettim sizin yazılarınız sayesinde. O sebeple başkalarını yanıltmasın diye kendi yazımın ve o yazımın alıntılandığı başka bir yazının da (zannedersem sayın Ravi'ninkiydi) silinmesini talep etmiştim o kadar, yani toplamda 2 yazı idi. Ama herşeyi süpürmüşler. Sağlık olsun. Tekrar hesaplar koyarız demiştik ama pazartesi tavan arkası hemen salınca da keyif kalmadı açıkçası. Yarın sağlam kafayla bir bakarız yine.

Sen mükerrer toplamadın bilerek topladın yazdın eğerki ben senin yazına istinaden BANTAŞ almış olsaydım ALLAH şahidimdirki seni mahkemeye verir zararımı almak için uğraşırdım, SPK ya şikayet ederdim ve her platformda uğraşırdım.

Bide sana yazına istinaden itibar puanı verip teşekkür etmiştim, yazıklar olsun sana, buraya bilerek yazdığın yazı ile etkilenip pazartesi günü yüksekten hisse alıp zarar eden bir insanın mahkemeyi-kübrada hesabını verebilirmisin.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

Sayfa 776/805 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •