Sayfa 119/804 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219619 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 945 - 952 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by TeKSEN Yazıyı Oku
    Onemli riskler varmis durustce soyluyorlarmis batin isterseniz a.k jocuklari satani duduklesinler her zaman sabirsizliktan kaybediyoruz bu sefer durum farkli adese ve bntas satmiyorum

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

bu vatandaşa yukarda kitledikleri için buradan ky nin almasını istemiyor çünkü hisseyi spek toplasınki yukarı götürsün amacı
    boş düşünüyorsun ky alıyor diye hisse gidecekse gitmemezlik etmez
    sen önce art niyetli düşüncelerini değitir yoksa kazanamazsın her zaman kaybetmey mahkum olursun geçmiş yorumlarını okudum bir tane iyi niyetli yorumun yok önce terbiyeli olmayı öğren paar her zaman kaybedilir bizde milyarları kaybettik ama senin gibi sağa sola satşmadık adam olmayı öğrenin
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

2. bu arada bir lot varsa ne olayım ben öylesine yorum yazdım gördüğümü söyledim kademelerdeki 50-60 binleri aldı geri saldı
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

3. bugun kimler bikip verdi?artik cok sıkisti..ytd

4. yatirim finans cikti bugun maldan.zararina gedik karsiladi kismen.dususte alan is ve ziraat hemen hemen bitirdi.satislari kesildi...buarada alis kademelerinin bis olmasida iyi..satisin dolu olmasida...zamani gelmistir guzel bir tepkinin ins.ytd

5. Ozaman yukselcek mi

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by hselcuk Yazıyı Oku
    Satma ihtimali vardı vermek istemedim 2,9 maliyet eskileri 6.05 sattım
     Alıntı Originally Posted by YILMAZ12 Yazıyı Oku
    Ozaman yukselcek mi

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    aylik en dusuk 207 gordu.benim beklentim tavan olmasada bir devre kesici olacagi.bugun yatirim finans 220 bin lotu zararina kusmasina ragmen satislar kardilandi.tahtanin yeni sahibi ak yatirim ve gedik gorunuyor.buyuk dususte is yatirimin ve ziraat yatirimin aldigi 1.200 bin lotun.800 binide satildi.artik satici bitti diye dusunuyorum.yatayada baya sardi dinlendi...umutlar tukendi...bir aksiyon sart oldu tabiki kendi dusuncelerimdir.ytd

7. Yatırım Finans dün sattıklarını bugün alttan almak istiyor...YTD.

8. Bundan sonraki satışlara ben ayı tuzağı diyorum, inşallah yanılmam, buralardan bir tepki vermesi gerekir. Ancak şunu da unutmamak lazım burası borsa kim kime k.....sa.YTD...

Sayfa 119/804 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219619 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •