Sayfa 538/804 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548588638 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 4,297 - 4,304 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. Dikkat etmek gerek, sert hareketler oluşabilir.
    Şirket faaliyetleri ile ve vizyonu ile doğru yolda olduğunu ispatlama yolunda..
    Saygılar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

2. isteseler teknik olarak 7-7.5 bandina hisseyi göturebilirler ama hissenin 4-4.5 tl bandinda bir müddet güç toplamasi daha muhtemel....ytd

3.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Dikkat etmek gerek, sert hareketler oluşabilir.
    Şirket faaliyetleri ile ve vizyonu ile doğru yolda olduğunu ispatlama yolunda..
    Saygılar
    Ustad senin yorumlarini yakindan takip ediyorum siteye sana cevap yazabilmek icin uye oldum verdigin bilgiler benim icin degerli senden ricam kisa vade de beklentin nedir yazabilir misin 1 aylik gibi bir surecte on gorulerin nedir cidden merak ediyorum simdiden tesekkurler saygilar

4. Tebrikler

Sayın Scharif bu günkü hareketi dünden tahmin ettiğinizden dolayı tebrikler..hacim inşallah güzel günlerin geleceğini gösteriyor.

5.  Alıntı Originally Posted by Mirayy Yazıyı Oku
    Sayın Scharif bu günkü hareketi dünden tahmin ettiğinizden dolayı tebrikler..hacim inşallah güzel günlerin geleceğini gösteriyor.
    Bugun ambalaj firmalari icinde en kotusu...bugun endeksin yukselecegi dun aksam dsö aciklamasindan sonra netlesti...

6. Sayın rex endeksle ilgili haklısınız ama serifbeyin dünkü yazısını okursanız bu gün için üstüne basa basa sert hareket yapacağını belirtmişti ondan..evet bantaşın mali verileri,nakiti ve beklentİleri güzel ama size katılıyorum yatırımcısını düşünmeyen bir firma kaldıki zaten firma sahipleri buradaki pek sevilmezler ama beklemeye devam..

7.  Alıntı Originally Posted by gtemel Yazıyı Oku
    Ustad senin yorumlarini yakindan takip ediyorum siteye sana cevap yazabilmek icin uye oldum verdigin bilgiler benim icin degerli senden ricam kisa vade de beklentin nedir yazabilir misin 1 aylik gibi bir surecte on gorulerin nedir cidden merak ediyorum simdiden tesekkurler saygilar
    Fiyatlama telaffuz etmek doğru olmaz... Ciddi bir oluşum içerisinde, takip ve iyi analiz etmek gerek. Pozitif algılanmalı.
    Saygılar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

8.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Fiyatlama telaffuz etmek doğru olmaz... Ciddi bir oluşum içerisinde, takip ve iyi analiz etmek gerek. Pozitif algılanmalı.
    Saygılar
    Cevap için teşekkürler sizden ricam ara ara yine buraya degerlendirmelerinizi yazarsaniz takipteyim sizin gorusleriniz benim icin değerli
    Saygılar

Sayfa 538/804 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548588638 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •