Sayfa 54/804 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 425 - 432 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by sertan060606 Yazıyı Oku
    tokatçı kardeş 4.84 bölünme fiyatı bölüne bölüne gitmez 7.26 eski fiyat ile 4.84 yeni fiyatla bölündü şimdi de tabaanlıyor ytd değil asla
    TABANLAMAK ne demek ki yükselmemi düşmemi

2.  Alıntı Originally Posted by sertan060606;23985 bu9
    olum o adam komisyonla çalışan adam okadar parası olsa whatsup gruplarında neden var benim 25 milyonum olsa biraz fakirlere yardım ederim hacca filan giderim sonrada dünyayı gezerim ne işim var bidahamı gelecem dünyaya
    biz de biliyoruz olum

3.  Alıntı Originally Posted by Akrep76 Yazıyı Oku
    Satarsan zarar edersin. Bekle illaki çıkacaktır zararını ya 1 hafta ya 1 ay ya 1yıl yada 5 yılda çıkartabilirsin. Yeterki şirket batmasın.
    Arkadaşı yönlendirmen yanlış. Çıkıp çıkmayacağını bilemezsiniz. Ben Aksel e 2-3 sene önce girdim. 7-8 taban yapmıştı. Daha yapmaz dedim girdim tabanlara devam tabii. 3.75 ten aldım 2.35 den çıktım. Hisse şuan 0.60 . İyi bı tecrübe oldu. Bugün mndrs te kol kesip bntas a girdim. 2 defa. %9 gibi kar alıp çıktım. Yarın gene şansımı deniyecegim.
    Bazen beklemek yerine kol kesmeniz De gerekiyor. Kararı kendiniz vermelisiniz. Ytd

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Arkadaşlar cahilliğime verin sizlere bi sorum olacak
    1-bu hisse bugünmü bölündü yoksa dünmü fiyatı yarı yarıya düşmüşte %50 bedelsiz bölüncek diyorlardı. Yatırım yapmayı -düşünüyorumda bu hisseye yüklü miktarda. Arkadaşın biri bölündükten sonra girersin demişti o yüzden sordum dünmü böldüler hisseyi bugünmü böldüler yardımcı olan herkeze tşk ederim YTD
    bu soruma pruazmani bey hergün bölüyorlar diye cevap verdi fakat tam anlayamadım ona ikinci sorumu alttakini sordum..
    2-Hım şimdi anladım demekki hergün bölüne bölüne gidiyor fakat bir hafta hergün bölündükten sonramı olay bitiyor yoksa bölünme işlemi olduktan sonra çarpma işlemine mi geçiyorlar tşk ler şimdiden affola biraz acemiyimde
    lütfen bu sorularıma cevap yazarmısınız açıklayıcı olursa sevinirimBU HİSSEYE YATIRIM YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM O YÜZDEN

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,501
    Vay be ne biçim kağıt alıp satanlar, günde kaç defa dönenler var, şapka çıkartıyorum, borsanın hacim yaratıcılarına
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

6. %60 dip kağıt bitik

Alıntı Originally Posted by tokatcıı Yazıyı Oku
    neden cevap yazmıyorsunuz acemiyim dedim
    Kağıt bölünmüş sonrası 3 gündür vahim her gün taban kağıt bitik
    Haa bunları tokatçı olupda bilmemek çok garip

7. tokatçı kardeşim sen beni güldürdün Allahta Seni güldürsün hisse 9.06 da idi bölünmeden önce taban oldu 7.26 kapatı ve bölünme fiyatı 4.84 tl çivarında oldu sonra ertesi gün 4.10 civarı açtı oradan toparladı ve 6.08 gitti.6.08 tl fiyatı bölünmeden önceki 9.08 fiyatı ile aynı düzeyde yüzde 50 bedelsiz verdi ya 6.08*0.5 =3 tl 3 tl +6.08=9.08 tl ve 2 li tepe formasyonu yaptı 2 li tepe formasyonu demek 2 kez 6.08 görmesi demek taban da ise 4.10 tl aradaki marj yaklaşık 2 tl yani 4.10-2 =2.10 tl çivarı teknik olarak 2 li tepe formasyonu hedefidir taban yapmak demek hissenin taban marj yüzde 20 düşmesi yani azalması demek tavan da yüzde 20 artması demek ytd değil asla

8. Vucudumuzun en düşük ve yere yakin kismi ayak tabanlarimizdir.ya da evimizin tavani ile tabani dedigimizde ne anliyorsak odur.kacin cığ geliyor derken cığın altinda kalmaktir.kücük yatirimcilarin yani bizlerin en sevmedigi kelimedir.mutsuzluk.huzursuzluktur.gece uyuyamamaktir.

Sayfa 54/804 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •