Sayfa 784/804 İlkİlk ... 284684734774782783784785786794 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 6,265 - 6,272 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. Eksik bakiyorsunuz bence tek başına Pd dd birşey ifade etmiyor. Söylediğiniz firmalar Bntas gibi yeniden degerleme yapsalar Pd dd ne olur ona bakmak lazim. Yatirim hikayesi var ama daha bina yapacakta makineleri alacakta kuracakta derken 2025 ten once olmaz o is bence. Patronlar paralari kur korumali faize yatiriyordur muhtemelen. Burda da mali bedava yapmamak icin yuzde 40-50 yukari cektiler tahtaları. Devami dolarin hareketi ve bilancolara bağlı. Birde paranin bu tahtalara akmasına bakar ki oda Ekim Kasimdan once zor bence
     Alıntı Originally Posted by mertgüven Yazıyı Oku
    Ne ucuzu kardeşim bedava.....hem de kağıt ambalajlarında bir PD dd yerine bir bak. BU DA AMBALAJ DEĞİL Mİ....HEM DE METAL AMBALAJ

2. Arkadaşlar bende 7399 lot var %250 bedelsiz onaylanırsa ne kadar ödeme yapmam gerekiyor. 2.5×7399=18 bin 497 tl diye hesapladım. Doğrumu acaba?

3.  Alıntı Originally Posted by Cengo Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bende 7399 lot var %250 bedelsiz onaylanırsa ne kadar ödeme yapmam gerekiyor. 2.5×7399=18 bin 497 tl diye hesapladım. Doğrumu acaba?
    Pardon kronta yazcaktım yanlış olmuş. Özür dilerim

4. Yurtdışı iş anlaşması yada bir ortaklık gelebilir son birkaç aydır müthiş baskı var... elbette bir hikmeti vardır...ya nasip.... borsadaki diy ambalaj sektöründe en ucuz oranlarda

5. Gelmez yabanci o bu gelecek olsa onden fiyatlar. yıllardır yatırımcıyı bezdirmis hisseye alim gelmiyor ki faaliyet raporunda yazan şeyleri bile Kap haberi olarak gonderiyorlar. Sen once bir seffaf ol yatirimci gelir. Yeni bir teknik ogrendik uygulamaya başladık duruma gore ilerletecegiz diyorlar. Ne yeni alinan arsaya ne yapilaacagi ile ilgili ne de bu fuarda tespit ettikleri gelisme ile ilgili hangi alanda ne yapilacak net birşey yok. Velhasil zor hisse sadece kazanılmışlarla kendimi saglama almak icin ekleme yaparim sonucta usd dipleri 6-6.5 tl. Ama bu hisseye belli bir donem girip cikmak lazim asla yatirimci dostu uzun vade tasinacak bir hisse degil. Bunlar benim dusuncelerim soylenilen gibi yabancı ortak olur baska bir haber olur 5e 10 a katlar bilemem tabi.

6. Tenekeciye kim ortak olsun sanki ARGE yapıyorlar

7.  Alıntı Originally Posted by ahmet kaan Yazıyı Oku
    Gelmez yabanci o bu gelecek olsa onden fiyatlar. yıllardır yatırımcıyı bezdirmis hisseye alim gelmiyor ki faaliyet raporunda yazan şeyleri bile Kap haberi olarak gonderiyorlar. Sen once bir seffaf ol yatirimci gelir. Yeni bir teknik ogrendik uygulamaya başladık duruma gore ilerletecegiz diyorlar. Ne yeni alinan arsaya ne yapilaacagi ile ilgili ne de bu fuarda tespit ettikleri gelisme ile ilgili hangi alanda ne yapilacak net birşey yok. Velhasil zor hisse sadece kazanılmışlarla kendimi saglama almak icin ekleme yaparim sonucta usd dipleri 6-6.5 tl. Ama bu hisseye belli bir donem girip cikmak lazim asla yatirimci dostu uzun vade tasinacak bir hisse degil. Bunlar benim dusuncelerim soylenilen gibi yabancı ortak olur baska bir haber olur 5e 10 a katlar bilemem tabi.
     Alıntı Originally Posted by efeksk Yazıyı Oku
    Tenekeciye kim ortak olsun sanki ARGE yapıyorlar
    Bence bu elestiriler cok mesnetsiz ve insafsiz.

Yıllardır yatırımcıyı bezdirmis hisseye alim gelmiyor ki faaliyet raporunda yazan şeyleri bile Kap haberi olarak gonderiyorlar. diyor, bu rasyonal bir elestri mi simdi.

Tenekeci diyor, asagilamak icin, tenekeci degil amblaj firmasi.

Marmara Birligin ihalesini alabilen bir sirket.

Cesitli boyutlarda kac adet teneke kutu imal edip gununde teslim etmis bir gozunuzun onune getirin ve 17 Kg'lik 50 tane kutu gondermis biri olsaniz dikkate alacagim da, gonderebileceginizi sanmam.

Zeytin, Zeytinyagi, Beyaz peynir uretimi bu topraklarda hayati onemde ve her gecen gun daha onemli hale geliyor. Bu kadar devamliligi olan bildiginiz kac sektor var.

Elden geldigince enerji ve doviz bagimliligina azaltmak icin elden geleni yapiyorlar.

Bu hisseyi tutan pek cok yatirimci var, bos bos yazilarla milletin moralini bozmayin.

8. Şirket seffaf değil bu net. Yatırımcısina ne kazandırmış bunca zaman? Son 5 yilda uzun vade alipta memnun olan var midir? Ben mesnetsiz ve insafsiz olarak görmüyorum bu sizin düşünceniz ve şirketi kucumsemiyorum. sirket borçsuz kasa da para var yatırım yapip buyumeye çalışıyorlar su fiyatlar alim icin uygun onu da söylüyorum ama uzun vade taşımak için uygun degil bence bu benim görüşüm. Ha siz yeterince mal varlığınizla emeklilik hayatinizi yasarken sizin için dogru yatirim olabilir. Benim lafım sirketin seffaf olmamasina ve fiyatlama hususunda borsa tarafındakilere.

Sayfa 784/804 İlkİlk ... 284684734774782783784785786794 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •