Sayfa 337/804 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 2,689 - 2,696 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. Bntas gibi borcu olmayan bedelli ile kasasına para koyan şirkete bu seviyelerden bir geri alım yakışır.
    Sayın patronumuz biz zor gününüzde size sahip çıktık başarılı bir bedelli yaptık. Şimdi de siz sahip çıkın şöyle 5 milyon tl cik bir fon ayırsanız mayısa kadar bizi tutar.
    Ondan sonra da güzel bir bilanço gönderirsiniz bu türbülansı da böyle atlatırız inş

Yazdıklarım tamamen şahsi yorumlarımdır. Ytd

2. BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

Nasıl bir kağıtsın ya alıyorum düşüyor zarara giriyorum daha çok girmeyeyim diye veriyorum çıkıyor.. bela mısın nesin?

Edt: 1 kere kazandırdı ya hepsini geri alacak anlaşılan.. kazandığın kağıda tekrar girince olmuyor..
    Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

Seans sonu çok iyi alışlar oldu. Forumlarda BNTAS dikkatleri üzerine toplamış görünüyor.
    Hatta yarın için tavan diyenler var. Daha sonrasında 2 Üzeri görmesi bekleniyor.
    Bugün akşama doğru 1.52 görüp 1.49 a çekilince biraz daha almış bulundum. Baktım 1.53-54 oldu biraz daha aldım.
    Hayırlısı bakalım yarın neler olacak göreceğiz.

4.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Seans sonu çok iyi alışlar oldu. Forumlarda BNTAS dikkatleri üzerine toplamış görünüyor.
    Hatta yarın için tavan diyenler var. Daha sonrasında 2 Üzeri görmesi bekleniyor.
    Bugün akşama doğru 1.52 görüp 1.49 a çekilince biraz daha almış bulundum. Baktım 1.53-54 oldu biraz daha aldım.
    Hayırlısı bakalım yarın neler olacak göreceğiz.
    artık birşeyler olsun....fazla bekledik...)

Forumdaki bir arkadaşın blog yazısından alıntılanarak hisse başlıklarında tarafımca paylaşılmıştır.. Kendisinin eline sağlık. ( 29.03.2019 tarihli Son güncelleme )

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Allah nazardan saklasın ne kadar kalabalık bir forum.
    Neden acaba?

Sayın yukselc'nin blog paylaşımından alıntılanarak hisse başlıklarında paylaşılmıştır. Kendisinin emeğine sağlık.

(05.04.2019 tarihli güncelleme)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 337/804 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •