Sayfa 293/804 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393793 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 2,337 - 2,344 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by Lords9966 Yazıyı Oku
    9 aylık Bilançodan sonra açıklaması düşmeyi engeller. Düşürmeye çalışan açığa satış yapanlar olabilir pazartesi dikkat etmek gerekir

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şirkete güveniyorsanız bedelli avantaj olur. 1 TL den hisse almış olacağız. Ben katılacam, vadeyi uzatacaz artık

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 7 ay bekledim ve bugün 42.000 zararla sattım...kalanlara bol kazanç..belki ben sattım diye çıkar.....

3.  Alıntı Originally Posted by xtigerby Yazıyı Oku
    7 ay bekledim ve bugün 42.000 zararla sattım...kalanlara bol kazanç..belki ben sattım diye çıkar.....
    spekten başkası kazanamaz bu kağıtta.ytd.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Arkadaşlar adamlar 1.84 ten 1.82 ye 40 bin lotla düşürdüler yanlış görmediysem. günlük hacim neredeyse 2 milyon lot. bu durumu yorumlayacak arkadaş varsa sevinirim. alt kademeler boş gibi bana kendi alt sat yapıyor gibi geldi. görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir.

5. Sanırım yüksekten fazla hisse yayılmış piyasaya..
    Şimdi Bedelliye katılamayanların ruchan hakkını en ucuza almak için hisseyi aşağı çekebilirler belki

6. Ani toplantıyla bedelli kararı çıkıyorsa olumlu bilançoyla aynı zamanda...

Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Sanırım yüksekten fazla hisse yayılmış piyasaya..
    Şimdi Bedelliye katılamayanların ruchan hakkını en ucuza almak için hisseyi aşağı çekebilirler belki
    Ani bir toplantıyla vazgectik piyasa sartlarından diyebilir...SPK onay vermeyebilir....Veya işte yan arsaya yatırım için ortak bulduk gerek kalmadı arttırıma da diyebilir.Bir toplantılık iş.Genel kurul yok bir şey yok.Bu dönemde her şey olabilir.Dövizden kazanan para yatıracak yer arayan yatırımcılar da var...Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7. bantaş'ın bedelli bölünme tam tarihi nedir sevgili arkadaşlar?

8. Daha Spk ya basvurulacak...onay gelirse takvim isleyecek...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 293/804 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393793 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •