Sayfa 202/322 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon
Arama sonucu : 2576 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

1. Tahta yapıcıları için ise is bank tek alıcı toplayıcı konumunda. 9.7 ve altına devamlı destek koyuyor. Çok nadir trade ediyor 9.9 civarlarında biraz verdi onun dışında hep alıcı. Bank of al ver yapıyor figüran. Diğer kurumlarında bariz bir aksiyonunu göremedim. Son günlerde citi biraz satti. Hacim yok hacim. Bir habere bakar.

Son mermiyi değil bazukayı sıktım. 9.71 top genel kurul, temettü ve gelecek bilançolarda. Anhyttan pahalı idi tokat yedi. Bu sene geçeceğiz, inanıyor ve hissediyorum.

3. Bu kapanışa göre haftaya güzel geçmeli. Ama bu alıcılarda biraz mallık var. Mesela bank of nette 67bin artıda gider aynı fiyattan ya da altından verir. Defalarca aynını yaptı. Aksiyonu veriyor sonra gidip zarara satıyor. Ben olsam bank of un aksigorta dan sorumlu elemanını kovardım ya da robotların fişini çekerdim.

Hesapmalarıma göre 1 akgrt= 1.37 anhyt etmeli. 1.33 katsayısından elimdeki akgrt lerin yarısını vereceğime söz veriyorum. Zamandan ve endexten kesinlikle bağımsızım.

Alıntı Originally Posted by devletmemuru Yazıyı Oku
    Salı günü verdiydim cuma günü verdiğimin altından geri aldim. Hiç üzmüyor. Kesin alim fırsatı ve gün ici de 8 10 kademe trade imkanı veriyor. Günlük çorba parası çıkıyor ama salı günü kuruldan güzel bir karar çıksa burasi da bayram yerine döner.
    1 TL temettü dağıtacak
    Başka sürpriz var mı

Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    1 TL temettü dağıtacak
    Başka sürpriz var mı
    Sence bundan daha büyük sürpriz olabilir mi? Deva 30 tl 8.5 kuruş veriyor, logo 140 tl 1 tl temettü. insanları keriz yerine koyuyorlar ama Ak sigorta 85 kuruş! Ak kraliçe bu resmen cömert. Böyle bir verim yok borsada. Haa benim için daha büyük bir sürpriz var oda şubat prim üretimi mix %37 arttı. Devamlılığını diliyorum ak kraliçeye. Al satcı iseniz kağıtta elinizde yokken, düşük almak için bahaneler bulabilirsiniz. Bense akgrt de gerçek bir yatırımcıyım ve hiç bir problem görmüyorum. Mükemmmel bir şirket.

Ayrıca kayıtlı sermaye tavanı artırımından bir sürpriz neden olmasınki, bir bedelsiz çıkmasınki. Anadolu sigortadan daha verimliyim, hem üretim hemde temettü olarak ciddi fark attık. Ama anadolu sigorta sermaye 500 , temettü sadece 27 kuruş iken fk 8.75. yani baz olarak bizim sermayrmizde olsa hisse başı bize göre 44 kuruş temettü veriyor, biz 85 kuruş. Piyasanın ak kraliçe ile ilgili bi habere atraksiyona ihtiyacı varki bizde 8.75 fk dan anadolu sigorta gibi işlem görelim, çünkü karşılıklı işlem dümbelekleri götürmüyor inatla. Yapacak bişey yok. Temettümden aşırı derecede memnunum, hiç bir sıkıntı görmüyorum. Ama sepet için 1 akgrt=1.33 anhyt olunca söz verdim dümbeleklere yarısını vereceğim. Bu sene herhalde artık tek bir işlem yapacağım. Akgrt yarısını anhyt çevirmek.hayırlısı. yapamazsamda canı sağolsun. Ak kraliçenin sadık bir yatırımcısıyım.temettüsü yeter. Gerçek cömert bir kraliçe halkıyla paylaşan. Maaşımdan fazla temettü veriyor aylık! Devlet gibi mübarek!!!! Dümbeleklere mi kaptıracağım. Şartnameyi koydum kaptırmak için yarısını. Kendileri bilir.

Hedef 2.32 dolar, orta vade. Bu sadece ageasın hisse başına verdiği para 2011 den beri. Dümbelekler hiç. Çıkarmamış.

Sayfa 202/322 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •