Sayfa 23/322 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon
Arama sonucu : 2575 madde; 177 - 184 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

1. takas atabilecek?

2. Arkadaslar buralar cok sessiz ama bu hafta icinde hisse 4 uzerine atinca bayagi bir hareketlenecek bence ;)

Uzun zaman sonra işlem hacmiyle kafasını yukarı kaldırdı.
    İşlem hacmi yerlerde olan, halka açıklığı az olan hissede BGC'nin tek satıcı olması ve 1 milyon lot satmasına karşı hissenin yükselmesi çok ilginç.
    88 milyon 9 aylık ve geleceğe yönelik beklentilerde yıllık 120-135 milyon 12 aylık kar açıklayacağı tahmin edilen şirketin endekse ayak uydurmaması da çok ilginç.
    Kaldı ki geçmiş yıl karları ile geçmiş yıl zararlarını kapatan , bu nedenle geçen yıl temettü dağıtmayan şirketin bu sene iyi temettü vermesi de şaşırtıcı olmaz.
    Yine kasada muazzam nakit var ve önümüzdeki sene trafik sigortalarındaki değişiklik, torba yasadaki teminat mektubu verebilecek olmaları 2018 karının daha da yüksek olabileceğini düşündürüyor.
    Geçen gün Deniz yatırımdan sonra BNP Paribas'ta 3.800 hedef fiyat verdi.
    Ben normal şartlarda 2018 için ümitliyim.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Bugünde tek satıcı garanti yaklaşık 700.000 lot sattı ve en iyi alıcı ak,iş,deutsche,ata...
    Dünde tek satıcı BGC idi.
    Tek satıcı yoğun sattığı halde hisse yükseliyor.
    Teknik yorum yapacak var mı?

AKGRT
    +ORTA VADE – KANAL ÇALIŞMASI
    +İndikasöt pozsiyonları
    +Takas yorumum
    +ayrıntı

http://www.ademayan.com/akgrt-orta-v...nal-calismasi/

Yıl sonu ile birlikte yukarı gitme isteği var ve iki gündür Garanti üzerinden yapılan satış bittiğinde ivme kazanabilir.

Satılan malı emeklilik ve yatırım fonları ile her gün yabancı kurumlar alıyor.

Yatırım tavsiyesi değildir.

.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Takaslarda garip işler oluyor. BGC, Garanti, Meksa satışlarının karşılığı tutmadı. Cuma günkü işlemleri ve duruşunu da beğenmedim. Garanti günlerdir otomatik satış yazıyor.

Sayfa 23/322 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •