Sayfa 222/323 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272322 ... SonSon
Arama sonucu : 2577 madde; 1,769 - 1,776 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

1. Tekrar geldim. Bugün altın tepside bedava kağıt verdiler 7.4 lerden ama tabi tırstık giremedik. 7.8 den girdim hareketli ortalaması 8.5 lara kadar bir çıkış bekliyorum. Ayrica gunlukte de bolinger bantin altinda mutlaka fiyat içine girer o bantın. Şahsi görüşlerimdir ytd.

2. Bu hissede spek veya tahtaya hakim olan gurup kimse ky la taşşak geçiyorlar bir ara satış kademesinde toplamda 20 bin lot vardı ama hisse %7 aşşagıdaydı yani o 20 bin lotu tavan fiyat yazıp veya piyasadan limite desen hisse - 7 den + 10 a değecek böylede bir saçmalık hiç görmedim 20 yıldır
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

3. Yapı kredi ve gedik ten bütün gün 7.9lardan ve hatta altından satan lavuklar kapanışta 8.05 kapattı 20bin lot da bekleyen var satsaniza ıste. Ama yok maksat panik yaptıralım p.stluk yapalım demi? Deli etti o iki kurum beni bütün gün izledim devamlı takoz koyma çabası ayıp be ayıp.

4.  Alıntı Originally Posted by devletmemuru Yazıyı Oku
    Yapı kredi ve gedik ten bütün gün 7.9lardan ve hatta altından satan lavuklar kapanışta 8.05 kapattı 20bin lot da bekleyen var satsaniza ıste. Ama yok maksat panik yaptıralım p.stluk yapalım demi? Deli etti o iki kurum beni bütün gün izledim devamlı takoz koyma çabası ayıp be ayıp.
    aynen öyleydi hsbcde sabah baya zorladı kağıdı citi falanda cikti garip bir gündü.
    Yardımcı olduysam itibar puanı verirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler .

5. 8.30 üzeri 200 günlük ortalama üzerine attı tepki verebilir rsi dipten dönmüş.Bolinger bandı içine girme çabasında.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Şu kağıdın ANHYT dan ne eksiği varda 3TL eksik fiyatliyor kendini.

SM-G780F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by frt77 Yazıyı Oku
    Şu kağıdın ANHYT dan ne eksiği varda 3TL eksik fiyatliyor kendini.

SM-G780F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynı düşünceleri paylaşıyoruz sizinle malesef durum böyle...Yatırım tavsiyesi değildir.
    Yardımcı olduysam itibar puanı verirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler .

8. Kolay kolay hisse beğenmem ben. Ama süper bu hisse. Sahibi sabancı değil de ben olsam bu karla şaha kaldırırım. Mal iyi. Sıkıntı yapmayın.

MI 8 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 222/323 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272322 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •