Sayfa 43/467 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 3736 madde; 337 - 344 arası.

Konu: BES ( Bireysel Emeklilik Sistemi )

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,411
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Mr asagi mr yukari...okuduk yazdığını, sanki atomu parçalamış,, sen bilmeyebilirsin, ama bes teki bilinçli yatırımcının bildiği şeyleri tekrar etmiş.

Adamı bu kadar referans veriyorsun, kendi de avantajları ve dezavantajları var demiş..kendi de tutarı az olmak üzere bes teyim demiş....ne anlatmaya çalışıyorsun anlamadım.
    Neyse polemiğe girmeyelim...ama senin niyetini doğru bulmuyorum...açık açık ortada herşey...ısrarla hatayı savunman garip, ben başta senin üstüne diğer başlıkta fazla gittiğimi düşünüyordum.ama öyle değilmiş...özür bile dilemiştim.senin niyetin farklı galiba..Sana başarılar dilerim...mümkünse muhatap olmayalım.
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Neyse polemiğe girmeyelim...ama senin niyetini doğru bulmuyorum...açık açık ortada herşey...ısrarla hatayı savunman garip, ben başta senin üstüne diğer başlıkta fazla gittiğimi düşünüyordum.ama öyle değilmiş...özür bile dilemiştim.senin niyetin farklı galiba..Sana başarılar dilerim...mümkünse muhatap olmayalım.
    Haklısın...hatta red listesine alayım, sen de öyle yaparsan sevinirim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,411
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Haklısın...hatta red listesine alayım, sen de öyle yaparsan sevinirim.
    o benim bileceğim iş..ama senin öyle yapmandan memnun olurum.

4. Mr, boşuna milyoner olmamış..o da az katkı payı ödeyerek sistemde olmayı tercih etmiş..ben de öyle yapıyorum zaten��

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,411
    https://www.youtube.com/watch?v=UByVoCZlfXw&t=1s

işte olay budur... sn ocean1987 başlığında yayınlamış... müthiş

BES ( Bireysel Emeklilik Sistemi )

Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    na hah hah haaaaa !...

2a ve 2b çok güzel olmuş...Bayıldım...Bu arada tebrik ederim, gayet güzel bir analiz ve bakış açısı...Burada çok sık yazmanızı beklerim üstadım...
    Tesekkur ederim. Yazdiklarim disinda BES ile ilgili daha fazla ne yazilabilir bilmiyorum. Belki burada biraz daha fonlarin icerigi ile ilgili bilgi ve gorusler paylasilabilir. Allianz ile calistigim icin allianzin emeklilik fonlari ile ilgili kendi capimda bir seyler yazabilirim. Baska arkadaslar da, calistiklari BES sirketinin fonlari ile ilgili bilgi paylasimi yaparlarsa, bir sinerji olusturabiliriz. Diger emeklilik sirketlerinin fonlari ile ilgili yazilar okumak oldukca ilgimi ceker.

Aksi halde anladigim kadariyla, burada BES cok iyi ya da BES cok kotu tartismasini yersiz buluyorum. BESim var ki bu topigi takip ediyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    çok güzel bir yazı
    teşekkürler..
    Tesekkurler ustad.

8.  Alıntı Originally Posted by asuGaGuGa Yazıyı Oku
    Tesekkur ederim. Yazdiklarim disinda BES ile ilgili daha fazla ne yazilabilir bilmiyorum. Belki burada biraz daha fonlarin icerigi ile ilgili bilgi ve gorusler paylasilabilir. Allianz ile calistigim icin allianzin emeklilik fonlari ile ilgili kendi capimda bir seyler yazabilirim. Baska arkadaslar da, calistiklari BES sirketinin fonlari ile ilgili bilgi paylasimi yaparlarsa, bir sinerji olusturabiliriz. Diger emeklilik sirketlerinin fonlari ile ilgili yazilar okumak oldukca ilgimi ceker.

Aksi halde anladigim kadariyla, burada BES cok iyi ya da BES cok kotu tartismasini yersiz buluyorum. BESim var ki bu topigi takip ediyorum.

Besim Tibuk ne derdi acaba valla benden ne giris aidati, ne fon ne de yonetim kesintisi almadilar ve almayacaklar da. Yatirdiginiz tutara bagli. Ben Bes i seviyorum, ufaktan artiyor. Annemin adina actigim bes i de 25% katkisiyla alip cocugun egitimi icin fon olusturacagim derdim

Sayfa 43/467 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •