Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
hiç basıma gelmedi :D

ya birşey soracagım.

bu ay bızım besler kesılmış anladıgım kadrıyla.

yanlız ben hıcbır sözleşmeye ımza atmadım.

hangi bankanın hesabında bes acıldı bana bellı degıl getirimi nereden gorecegım bellı degıl ?

kimse birşey vermedi ama ne hikmetse para kesılmış ?

param gerçekten bes'emi gidiyor yoksa baka bir yeremi ????

birde 2 ay içinde mi iptal ettireceğiz yoksa 2 ay sonramı iptal ettireceğiz.

kimisi 2 ay dolmalı dıo kimisi 2 ay dolmadan diyor

hangisi dogru.

birde sizdede mi böyle oldu sizdemi imza atmadınız hangi bankaada kaç param birikti görebilecğiniz bir site şifre mifre yokmu
Selamlar Erhan Bey.

Sorulariniza bildigim kadariyla cevap vermeye calisacagim.

Calistigim sirkette isyerimin Avivasa ile yaptigi anlasma sonucunda zorunlu bees hesaplari avivasadan acilmisti.bees sirketi secimi calisanlardan bagimsiz olarak ve hicbir evrak sozlesme v.s imzalamadan saadece isverence secildi.sizde calistiginiz kuruma sormalisiniz ,devlet memuru iseniz bakanliginiz nezlinde bir yada daha fazla sigorta sirketi ile anlasilmis olabilir.
Avivasa telefon -sms ve mail adreslerimiz uzerinden bizimle irtibat kurarak bize detayli bilgilendirme yapti sisteme giris linki vs gonderdi.(isyerinde tum calisanlarin iletisim bilgilerinin guncellemesi yapildi.)
sisteme giris avivasa internet uzerinden TC kimlik no ve avivasa sisteminde kayitli cep telefonunuza gelen anlik sifre ile oluyor.sisteme girdikten sonra cayma hakkini kullan diye bi sekme vardi ben bir ay sonra oradan cayma hakkimi kullanarak kapattim.yani iki ay suresi vardi fakat bir ay sure gecmeden de kapatamiyordunuz avivasada.yani kapatacaksaniz iki ay dolmadan kapatmalisiniz.
Ben hesabi kapattiktan sonra 15 gun icerisinde param yatmisti.

Saygilarimla, iyi gunler dilerim.

ASUS_Z00LD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi