Sayfa 346/408 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 2,761 - 2,768 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

Alıntı Originally Posted by tacir1 Yazıyı Oku
    18.80%, 1,832,125 adet görünüyor, ama artıyor sürekli bu oran. Benim anladığım 65%'e kadar yolu var... Kalanları da patronda.
    Patron spk ya bildlrmen hisse satamaz....ver mi kap da Boyle bir haber...
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

2. Bu serefsiz hissenin dolasimdaki payi yine artmis cuma %18.60 di simdi 19.26 olmus. Hic bir haber vs yok 1.9mil olmus yatirim finansman yine satici. Tiksindim bu hisseden tavhy gecerim bu gidisle

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Patron spk ya bildlrmen hisse satamaz....ver mi kap da Boyle bir haber...
    Patronda 35 var. 20 de burada. 45 de fonlarda, avusturya takaslarda v.s. var, fonlar satıyordur. Bu konuda mayıs ayında yazışmalar olmuş. 246. Sayfada borsa tilkisinin gönderisi var mesela. Bir de avusturyadan getirip burada satabiliyorlarmış.

4. Bu arada tamamı halka açık. Sadece takaslarda ne kadarı görünüyor yani fiili dolaşımda onu konuşuyoruz.

5. PASTA ve TAKASBANK nezdinde LOTların nereyegittiği/ nereden çıktığı....
    Başarılı bir yatırım, diğerlerinin öngörülerini tahmin etmekten geçer. "Keynes"
    Üç günlük dünyada değmez hiç bir şey kalp kırmaya/ dert etmeye. @borsa_tilkisi

6. bazen Sattı dediğin ALır/ Aldı dediğin satar... burası borsadan öte dococo..

7. ver coşkuyu, vur kırbacı... günleri bakalım ne zaman başlayacak?!

8.  Alıntı Originally Posted by borsa tilkisi Yazıyı Oku
    ver coşkuyu, vur kırbacı... günleri bakalım ne zaman başlayacak?!
    Çok aşırı kastı. Daha ne kadar kasacak çok merak ediyorum. 3 gün daha mühlet verdim.

Sayfa 346/408 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •