Sayfa 163/408 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

KAP : BORSA ISTANBUL

Yabancı yatırımcıların Pay Piyasası ve Piyasa Öncesi İşlem Platformunda gerçekleştirdiği 2018 yılı Aralık ayına ilişkin işlemler ekteki tabloda yer almaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. DOCO dolaşımdaki pay oranı 3,32

3. İnanılmaz bir baskı var Euro da böyle yükselirken ateşlemesi lazımdı artık bende bu fiyatlardan kotadan çıkacağına inanmaya başladım

4. Yanılmıyorsam halka arz fiyatı 50 TL civarı, benim anlamadığım 50 TL den halka arz edip, yüksek maliyetli toplamaları ve yüksek maliyetle borsa kotundan çıkmaları . Bunu aklım almıyor, yani nasıl bir mantığı olabilirki ? Aklıma gelen şeyler var tabii am buralara kadar yükseltmeden, kottan çıkmaları mantıklı olurdu, diye düşünüyorum. Sizlerinde düşüncelerini öğrenmek isterim arkadaşlar...

5. Dolaşımdaki oran tekrar % 2,80

6. Hala cacık modunda mehter takımı gibi büyük ihtimalle mart ayına kadar bu modda takılacak

7. Zaman zaman dolaşımdaki oranın arttığı oluyordu. Mal düşürmek için yapıyorlar bu hareketi. Her defasında önceki oranın da altına düşülmüştür. Kalan malları almak zor olacak. O yüzden karşılıklı işlemlerle çaba arttı.

8. Bu arada araştırdığım kadarı ile bu kotadan çıkma işi zor çünkü mallar tek elde değil alan fonlar satmayı düşünmediğinden dolaşımdan çekiyor gibi kotadan çıkması için yüzde 98 inin tek elde toplanması gerekiyor ama öyle bir bildirimde yok olsa bildirim atma zorunluluğu var zaten yani diyeceğim geleceği büyümeyi öngörenler malı paketlemiş havası var

Sayfa 163/408 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •