Sayfa 210/408 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 1,673 - 1,680 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

1.  Alıntı Originally Posted by sen@senibil Yazıyı Oku
    iş yatırım 711.TL hedef fiyat vermiş,bugünkü düzeltmesinden sonra yoluna devam etmesi gerekir,ama tahtayı kim dizayn ediyorsa

onun borusu ötecek,
    Evet o analizden sonra epey almış.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

2.  Alıntı Originally Posted by naymis Yazıyı Oku
    Günlükçü kağıdı olmayan 5-10 hisseden biridir Doco )
    Siz öyle zannedin.
    Bugün iki taban yaptı.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

3. 450 ye tekrar yükseltirler merak etmeyin. Ben dedimdiyi sevmem ama trederciler burada...

4. Hissenin kendine göre hacimli taban olması iyi olmadı.....kendi adıma ben ümitliyim,üst üste üç gün tavan olan
    hissede gaz sıkışması ve balata ısınması normal sayılmalı,biraz dinlenip yoluna devam etmesi gerekir ama bu tamamen kendi şahsı iyiniyetim,bu tahta sahibini elbette ilgilendirmez,bakalım o nasıl hareket edecek,cumaya kadar şahsen bugünküne ters hareket bekliyorum,bakalım neler olacak?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,229
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

6. Dün yaptığını yaparsa gene trederler doluşmuş demektir.
    Endekse uyarsa belki %10 dip %10 tavan olabilir.
    Ama bi hisse geldiği yere gelecek gibi duruyor.
    Trederlere uyabilirsek iyi kazandırır.
    Yoksa kalpten götürür.
    İzleyip göreceğiz...

7. Ve şimdi 435 üzerine taşımaları lazım.
    Y.T.D.

8. Hisse tekrar 330 test edecek gibi duruyor başı yere bakıyor mayıs ayını beklemek gerekiyor . İnşallah hak ettiği yerlere en yakın zamanda gelir

Sayfa 210/408 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •