Sayfa 132/191 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182 ... SonSon
Arama sonucu : 1523 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: DOBUR - Doğan Burda Dergi

1.  Alıntı Originally Posted by pharnakia Yazıyı Oku
    Sığ hisse gedik kaldırdı sonra verdi gitti. Satan kurtuldu satamayan bizim gibi altında kaldı hissenin. Güya sahipli dediğimiz tahtada adamlar operasyon çekti

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Burda yaklasık o gun ki euro kuruyla 1 euro cıvarına 1.6 milyon lot vermıslerdı şimdi yarı fiyatında. Ya burda alacak ya satılacak yoksa bu hisseden para kazanmak mumkun degıl tradele. Şu gorunusle cok zor donmesı
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

Bazı şirketlerin genel kurul tarihleri :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. 1 saat once Hakan beyi aradım nazik bir adam yalnız eli kolu baglı oldugu için bir şey diyemedi

Biraz once Burda Gmh a mail attım tahtadakı serserilere dur demeleleri için ve buyback yapmaları gerektıgıni soyledım. Satıs fıyatınızın yarı fiyatına gelmiş dedim sonuc cıkar mı bilinmez ama bu maymunlara ders olur.
    Dileyene ozelden attıgım maili de gonderırım.
    Bol sanslar
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

4.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    1 saat once Hakan beyi aradım nazik bir adam yalnız eli kolu baglı oldugu için bir şey diyemedi

Biraz once Burda Gmh a mail attım tahtadakı serserilere dur demeleleri için ve buyback yapmaları gerektıgıni soyledım. Satıs fıyatınızın yarı fiyatına gelmiş dedim sonuc cıkar mı bilinmez ama bu maymunlara ders olur.
    Dileyene ozelden attıgım maili de gonderırım.
    Bol sanslar
    Hocam elinize sağlık ancak bizim piyasada boşa kürek çekiyoruz. Daha önce aynı yıl içinde 2 kez bedelli yapıp yatırımcısını soyan firmayı cimer'e spk'ya şikayet ettim aldığım cevap sadece geçiştirme üzerine kurulmuş temel cümleler oyunun kurucuları belli. Dişlinin çarkları arasında eziliyoruz kimsenin umursadığı yok. Borsamız kumar düzeninde, kar eden değil zararı öne çıkan firmalar uçuyor.Yüzde 10 arttığı gün spk açıklama istedi. Düştüğü gün ne devre kesti nede açıklama geldi. Eğer şanslı isek kar alıyoruz değilsek yada işimiz var ekranı takip edemiyorsak geçmiş olsun
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

5.  Alıntı Originally Posted by pharnakia Yazıyı Oku
    Hocam elinize sağlık ancak bizim piyasada boşa kürek çekiyoruz. Daha önce aynı yıl içinde 2 kez bedelli yapıp yatırımcısını soyan firmayı cimer'e spk'ya şikayet ettim aldığım cevap sadece geçiştirme üzerine kurulmuş temel cümleler oyunun kurucuları belli. Dişlinin çarkları arasında eziliyoruz kimsenin umursadığı yok. Borsamız kumar düzeninde, kar eden değil zararı öne çıkan firmalar uçuyor.Yüzde 10 arttığı gün spk açıklama istedi. Düştüğü gün ne devre kesti nede açıklama geldi. Eğer şanslı isek kar alıyoruz değilsek yada işimiz var ekranı takip edemiyorsak geçmiş olsun
    Spk cimer falan hikaye direkt almanlara yazdık bakalım
    @borsavizyon

6.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Spk cimer falan hikaye direkt almanlara yazdık bakalım
    İnşallah bir gelişme olur

Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

7.  Alıntı Originally Posted by pharnakia Yazıyı Oku
    İnşallah bir gelişme olur

Bu hıssenın c grubu olması tasıyamayan gunlukculer oldugu için saçma fiyatlanmasına neden oluyor.
    Almanlar cvp verırse paylaşacagım pek sanmıyorum gerçi
    @borsavizyon

8. Bu şirket sayılsa kaç TL eder yada usd

Sayfa 132/191 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •