Sayfa 66/191 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon
Arama sonucu : 1523 madde; 521 - 528 arası.

Konu: DOBUR - Doğan Burda Dergi

1. 4.0 altına insen de benden mal yok bil istedim. Tekrar 5.50 görmeden çıkmam hisseden, sen bekle ben de beklerim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,071
    trump tower desem dobur desem spek bunu kullanır desem
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Hocam sizin yazdığınızdan bir yorum yapamadım Özel mesaj bari atın

4.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Ne demek istiyorsunuz açıklar mısınız ?

KAP : Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu

VOLATİLİTE BAZLI TEDBİR SİSTEMİ (VBTS)

Sermaye Piyasası Kurulunun ilgili kararları uyarınca, Borsamız Pay Piyasasında işlem gören pay senetlerinde, işlemlerin adil ve dürüst bir şekilde gerçekleşmesinin sağlanması ve yatırımcıların aşırı volatilitenin getirdiği risklerden korunmaları amacıyla bir tedbir sistemi geliştirilmiştir.

25/09/2017 tarihinden itibaren uygulanacak tedbir sistemi kapsamında; gerekli koşulların oluşması halinde ilgili pay senedinde 15 gün süreyle birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri, birinci tedbir uygulanan pay senetlerinde volatilitenin devam etmesi durumunda ise 15 gün süreyle ikinci tedbir olan "Brüt Takas" tedbiri uygulanacaktır.
    "Brüt Takas" tedbirinin getirilmesi durumunda, birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri de "Brüt Takas" tedbirinin geçerli olduğu süre zarfında uygulanmaya devam edilecektir.

Tedbir alınmasını gerektiren koşulların oluşması durumunda; tedbir uygulanacak pay senedi ve tedbirin başlangıç tarihi ile tedbir süresi, ilgili tarihte piyasa kapandıktan sonra Borsamız tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden duyurulacaktır.

**ÖNEMLİ

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. İşlem Hacmi

Pazartesi hesabıma kredim yatacak. Ciddi bir işlem hacmi yaratayım diyorum aşağılarda kaldı.

7.  Alıntı Originally Posted by Borsacim Yazıyı Oku
    Pazartesi hesabıma kredim yatacak. Ciddi bir işlem hacmi yaratayım diyorum aşağılarda kaldı.
    Ciddi derken ne kadar bir miktar ? Hisseyi yukarılara götürürüm mü diyorsun ?

8.  Alıntı Originally Posted by ibacc Yazıyı Oku
    Ciddi derken ne kadar bir miktar ? Hisseyi yukarılara götürürüm mü diyorsun ?
    Son günlerde yaptığı işlem hacminden yüksek Bu yetmez mi acaba biraz yükselmesi için 4.15 altı maaliyetli lotlarımı elimden alması çok zor olacak artık speğin. Yatırımımı yapar 1-2 yıl beklerim. Faizde zaten para pul oluyor.

Sayfa 66/191 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •