Sayfa 249/312 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1. Spek kardeş aldığın ahlar beddualar ile ne yapacaksın hiç düşünüyor musun bu dünya da yolunu bulmuşsun senin de sınavın bu dönersen ah almaktan beddua almaktan öteki dünyanı da kurtarirsin unutma alma mazlumun ahini çıkar aheste aheste

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu kağıdı istediği gibi yöneten arkadaş 2300000 lot elinde artık elinde mi yoksa başka bir yere mi koydun bilmiyorum ama alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste bu lafı bir kaç kezdir yazıyorum bu lafı unutma eğer bu forum sitesini takip ediyorsan ve görüyorsan yazdıklarımı bu lafı unutma sen ki ihtiyacı olanların parasını umudunu aldın hayallerini yıktın bunların hepsi bir gün senden cikacak......

3. 2015 Mayıs ayından beri bekliyorum bir kağıdın ağzına ancak bu kadar sıçılır senin yatacak yerin yok

4. Arkadaşlar benden de elveda spek kardeş çok hak aldın çok beddua aldın çok kişinin hakkını yedin rabbimin adaleti bir gram şaşmaz yaptıkların hiç bir zaman karşılıksız kalmayacak zamanı geldiğinde anlayacaksın ama iş işten geçmiş olacak... 3.5 sene bekle elde ne var spek kardeşe sinirlen söv elde bundan başka ne olacak 3.5 yılda elveda arkadaşlar spek kardeş daha sabırlı çıktı bu kağıdı si.ksen yukselmez çünkü spek çıkartmaz yapacak bir şey yok elveda

5. 7 milyon kar bekliyorum ozamanda böle bu kelepir fiyatlarda tutabilecekmisin görüşecez YTD

6. Sayın marv normal şartlar da 7 milyon iyi bir kar ama bu hissede şöyle bir durum var 100.000 kişilik bir şehir 100.000.000 kişilik kendi devletine karşı ayaklansa ne olur oradaki ayaklanma ile burada ki aynı durum adamın elinde herşey ben 4 yıla yakın durdum bu kağıt da neler gördüm neler bir bok olmuyor ha şu var adamın si..ki kalkarsa o zaman 7 milyon da değil 5 milyonda da hisseyi yükseltir onun canı ne zaman isterse kısacası bu yazıyı sizi eleştirmek için yazmadım yanlış anlaşılmasın bu kağıt da durum böyle adam ne durumlarda 8 e gelmiş kağıdı iki gün de 5 TL ye çekti daha da yükselmesi gerekirken yok adam kaldırdı mı yükseliyor indirdi mi düşüyor

7.  Alıntı Originally Posted by Av.Abdullah Yazıyı Oku
    Sayın marv normal şartlar da 7 milyon iyi bir kar ama bu hissede şöyle bir durum var 100.000 kişilik bir şehir 100.000.000 kişilik kendi devletine karşı ayaklansa ne olur oradaki ayaklanma ile burada ki aynı durum adamın elinde herşey ben 4 yıla yakın durdum bu kağıt da neler gördüm neler bir bok olmuyor ha şu var adamın si..ki kalkarsa o zaman 7 milyon da değil 5 milyonda da hisseyi yükseltir onun canı ne zaman isterse kısacası bu yazıyı sizi eleştirmek için yazmadım yanlış anlaşılmasın bu kağıt da durum böyle adam ne durumlarda 8 e gelmiş kağıdı iki gün de 5 TL ye çekti daha da yükselmesi gerekirken yok adam kaldırdı mı yükseliyor indirdi mi düşüyor

haklısınız, iyi bir 12 aylık kar rakamı gelsin de bize o da yeter geriye satış beklentiSi falan kalır o olursa zaten tadından yenmez YTD

8. abdullah bey hayırlı akşamlar
    bu kağıdı alırken ilk düşünceniz ve hedefleriniz neydi?

Sayfa 249/312 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •