Sayfa 52/312 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 409 - 416 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1. Doğan Holding Ankara Temsilcisi Barbaros Muratoğlu tahliye edildi.

http://www.ntv.com.tr/turkiye/dogan-...fUiqSWpbP_CBlw
    Düşük maliyet ve GÜVEN her şey !
    Hayat Hoş,Gerisi Boş .

2. 2. Çeyreğe kadar baskılayabileceği kadar baskılayacak.İkinci çeyrekte gene benzer bir kar rakamını görürsek, eski zirvesini çok rahat kırar.Bazı olayları tersten algılamamak için, kendime soruyu hep şöyle soruyorum:İlk çeyrek kar yazan şirket,ikinci çeyrek neden kar yazmasın?Hiç bir sebep bulamıyorum.
    Hayat Hoş,Gerisi Boş .

3.  Alıntı Originally Posted by olci_14 Yazıyı Oku
    Ditaş teknik ne durumda arkadaşlar destek direnç nereleri
    Aynı mahlasla mynet te de sormuşsun...

Belki 6,17'yi tekrar aşağı kırarsa 5,8X'ler görülür ama sen ,oldukça bu sığ hissede 10 - 15 kademe için al/sat dene bakalım...

Hazır şirket yatırımlarını tamamlayıp,makine parkını yenileyip,maliyetleri düşürüp,yeni kara geçmişken... Hala arsasından dahi ucuzken...Hele sektörü ihracatta rekorlar kırarken...

Meydan oku,o üstün cin gibi zekanla, para spekülatörlerine...

Biz marabalar almışız,safız,koyun gibi tutuyoruz,bizde varken ... gider zaten...
    Hayat Hoş,Gerisi Boş .

Yılbaşından 16 haziran cuma gününe kadar hisse performansları :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Sn.hbykcn...bu size katılıyorum ve bende şunu ekleyeyim müsadenizle...

Bu gün itibariyle bu sanayi şirketinin pd 17.7 milyon dolar...sizinde söylediğiniz gibi...sadece arsa değeri bu fiyatın en az 2 katı eder...yani daha onca yatırımlar yapmış..kaç yıllık şirket...ve kâr gelmeye başlamış bir şirket...daha bu şirketin fiyatlaması bile yok...bu gün fabrikayı satıyorum desen...alıcıya bı fiyattan arsanın yarı fiyatına satmış olursun ve üstüne şirket bedavaya gelir...

Maalesef borsamızda bazı fiyatlamalara bakınca nasıl akıl tutulması yaşandığını görebiliyoruz...

Bu hissede piyasada işlem gören lot miktarı çok az...öyle olunca da baskılama daha çok yaşanıyor...spek için 500 -1000 lotun bile çok kıymeti oluyor...istese çok değil bir hafta içinde 10 lira üstüne arabilir ama şu anda istemiyor ya da işine gelmiyor diyelim...

Ama vakti geldiği zaman Allah ın izniyle hakkettiği yerlere gideğine inanıyorum...

6. DİTAŞ - A.DOĞAN ile ERDOĞAN arasındaki buzlar iyice çözüldü:

Dün akşamki iftar yemeğinden:

Masa oturumunda Erdoğan'ın sol yanında ikinci sırada:

Hayat Hoş,Gerisi Boş .

7. Düşük maliyet ve GÜVEN her şey !
    Hayat Hoş,Gerisi Boş .

8. Herkese iyi bayramlar...Her şey gönlünüzce olsun...
    Hayat Hoş,Gerisi Boş .

Sayfa 52/312 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •