Sayfa 61/312 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 481 - 488 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1. Ama nerde başka kağıtlara hergün devre kesici gelip hiç tınlamadan üç dört gün tavan serisi yapabiliyor.bizimkisinin soluğunu ise hemen kesiveriyor

2. 8.18 HAYIRLI OLSUN. Elindekini veren varmı acaba.

3. Sayın enişte,sık sık burayı canlandırın .bence uğurlu geldiniz

4. Sayın Leybold ben sadece temel analiz yaparak gerçekleri söyledim. Ditaş'a inanmayanlar 2009 yılından sonra Ege Endüstrinin grafiğine baksınlar. En geç 2 veya 3 sene içerisinde Ditaş'ın piyasa değerinin EGEEN'in piyasa değerinin yarısına gelmemesi için hiçbir neden yoktur. Sadece cironun artması lazım. Ciro artışı için gerekli altyapı var. İşlerin biraz yolunda gitmesi lazım. YTD.

5. bayram değil seyran değil........ööptü....?

http://www.hisse.net/topluluk/showth...439#post745439
    HAFTALIK HİSSE YARIŞMAMIZDA YENİ HAFTA TAHMİNLERİNİZİ HEM TOPİĞE HEM LİNKE ALALIM.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. daha önce 4,50 ve 5 olduğu zamanlarda bende hisse sahibiydim uzun süre haraketsizliğinden sıkılıp satmıştım satmasaydım hissem iki kat para kazandırmıştı bana.
    uzun süredir alsam mı dediğim hisseye bilançonun da iyi geleceğini düşündüğümden dün aldım biraz pahalı olarak tavan yapmasını bekleyerek ama olmadı az bir zararla günü kapattı.
    12 li rakamlara kadar burada olacağım terslik olmaz sa.
    yazdıklarım "keşke benim olsa" anlamı taşır yatırım tavsiyesi değildir.

8. Dün güzel bir kapanışla tarihi zirveyi geçtik...çok şükür beklediğimize deyecek inşallah...

Ben 3 aylık bilançodan sonra almıştım...6 aylığı görelim...güzel bir bilanço gelirse beklemeye devam...

Sn.albea nın dediği gibi...hammeddeyi dolar bazlı alıp euro bazlı iş yapan ditaş için güzel dönemlerdeyiz...

Sayfa 61/312 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •