Sayfa 174/312 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1. İzliyoruz sadece

2.  Alıntı Originally Posted by dels Yazıyı Oku
    İzliyoruz sadece
    Bilanço ne zaman gelir.

3. ay sonu muhtemelen.

4. Konsolide olmayan 30 Nisan konsolide 10 Mayıs son bilanço ilk çeyrek.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. kademe yok ,tahta alis satış kademesi yok.zorlu bir çelik halat yılıydı benim için.ora bitti buralarda güzel görüşler yazılıyor.Çelik h alattan sonra olabilir.özellikle uçak parçalarıyla ilgili yazılanlar dogruysa süper.sanirsam Sn Behzat beyde burda. .düşüncelerini merak ediyorum.ytd

6. bugünkü bilmeceyi çözelim bakalım + mı - mi devam edeceğiz satış imzaları atılmış sözcü haber yapmış bugün dohol kapa bilgi düşmesi gerekiyor bakalım bize pay düşecekmi veya çeyrek bilançoyumu bekleyeceğiz.Bol kazançlar fakat yazan çizen pek kalmadı sanki çoğumuz malı kaptırdık gibi bir hava var ortalıkta.YTD

7. Satısla bunun alakası yok !neden biz küçük yatırımcılar duygusal takılıyoruz.bilanço ve uçak yedekparcalarıyla ılgili gelişmeler takip etmek lazım.bugun ben almak istiyorum kısmet.birde soylentiler doğus grubu talip diye sadece söylenti yatırım amaçlı değildir.ytd

8. Doğan yayın gurubu satıldıktan sonra gözler hemen Ditaş da satılır mı? ya çevrildi.Çok çok beceriksiz bir speki olduğu kesin.
    Şahsen benim odaklandığım konu satılır mı? satılmaz mı? pek değil.
    Niğde iline bitişik 252 dönüm arazisi olan,dünyanın birçok ülkesine yedek parça satan,pazarlama için Rusya,Çin ve ABD'de şirket kuran Ditaş'ın piyasa değeri sadece 17,5 milyon dolar.Fıkradan öte....
    Kimseye al veya sat demem.Tavsiyede de bulunmam.Ancak,Bugün EGEEN de otomotive parça yapıyor ve muazzam kar ediyor.Bugün Ditaş 4 milyonun üzerinde yılda parça üretiyor.Yaptığı kar da komedi.
    Kısacası temettü verimine bakmaksızın şirketi çok ucuz buluyorum.
    CELHA'ya da 3,48'den girmeye başladığımda haizne bulduğumu düşünmüştüm.Doğru düşündüğüm şimdi belli oldu.Bir de Ditaşta oyunun sonunu göreyim bakalım!

Kimseye tavsiyem yoktur.Aklım bana yetseydi bugün borsa ile uğraşmıyor olurdum.

Sayfa 174/312 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •