Sayfa 200/312 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1. 2 kademeye verdiklerini ben aliyorum ver ver
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

2. Para da kazanamadin maliyetine geldi
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

3. bos tahta ciz
    elinimi tutuyolar

4. Yok o kadar methiye duzup maliyete mal vermek ilginc geldi.
    Bana gerek yok cizecekler zaten ucuza mal vermis oldunuz
    @borsavizyon

5. Acemimisiniz spek misiniz doğan ın adamı mısınız ne olduğunuz belli değil hissenin içine ettiniz vesselam...

6.  Alıntı Originally Posted by tezcan Yazıyı Oku
    Acemimisiniz spek misiniz doğan ın adamı mısınız ne olduğunuz belli değil hissenin içine ettiniz vesselam...
    Salla abi versin alan bulunurdohol de major hareket baslamak uzere versin de beles mal alalim
    @borsavizyon

7. Madem vercen yazin efendi gibi 13.804 lotu da alalim;))
    @borsavizyon

8. Bugün doğan hisselerinden bi tek Ditaş eksi. Sebebi Gediktir, bugün hissenin içine etti. Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 200/312 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •