Sayfa 47/312 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 369 - 376 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1. bu kadar toplu tahta bu kadar düşük işleme rağmen nasıl bir hafta içinde bu kadar aşağı yukarı hareket edebiliyor borsa bu kadar yukarılardayken niye topuklamadı hayret.

2. http://aa.com.tr/tr/turkiye/aydin-do...a-yapti/813893

6 gün önce verdiği ifadede Vareste tutulmuş Syn. Aydın DOĞAN , duruşmalardan... Bu çok iyi.Yani artık,bundan sonraki duruşmalara gelmesine gerek yok demek bu. Vatandaş olarak ciddi bir şey yok diye algılıyorum.

Birde çok önemli bir şey daha var:Verdiği açıklamada ,basın mensubu olarak görmüş kendini... Yok öyle basın grubunu satmak falan.Ben bunu çıkarımladım.

Son düzenleme : HBYKCN; 14-05-2017 saat: 18:48.

3.  Alıntı Originally Posted by Andromed Yazıyı Oku
    bu kadar toplu tahta bu kadar düşük işleme rağmen nasıl bir hafta içinde bu kadar aşağı yukarı hareket edebiliyor borsa bu kadar yukarılardayken niye topuklamadı hayret.
    Beyaz olanı kara göstermeye çalışan,bunu beceremeyince de alay etmeyi seçen kişiler var.Kimsenin düşündükleri kadar saf olamdığını algılamalarına şöyle bir 6 ay daha kaldı.Bence birileri toplamak istiyor evet,ama bu *****ların ellerindekiler hedef bence.

4. Bir daha Doğan grubuna hükümet operasyon düzenleyecek falan diyen olursa, hem son referandum sonrası çıkışı hem de bu haberi hatırlatır bozarım.

5. Bu saatten sonra önemli olan şu,kara listeden çıktılarda...A.DOĞAN hükümetin çemberi içine girebilecek mi?Önemli olan bu.

6. Bir kısa vadeli grafikle,yorumlarıma son vereyim.Bazı algıları karışmış arkadaşlar,imzama dikkat ediveersin gari.

Düşük maliyet ve GÜVEN her şey !
    Hayat Hoş,Gerisi Boş .

7. indir (1).jpg

kemerler

8.  Alıntı Originally Posted by UzmanBatirimci Yazıyı Oku
    indir (1).jpg

kemerler
    5,20'yi orta vadeli destek yaptık görüntüsü hakim.Eğer 5,8X'leri de bu şekilde destek yapabilirsek, ikinci çeyrekteki şöyle güzel bir sonuç bizi eski zirveye yaklaştırır.Bu sene içinde 8 liraları test ederiz.Eğer arsa değerlemesi de gelirse bu arada , hayır demeyiz.
    Düşük maliyet ve GÜVEN her şey !
    Hayat Hoş,Gerisi Boş .

Sayfa 47/312 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •