Sayfa 3/532 ÝlkÝlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 17 - 24 arasý.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Hissenin Teknik analizi : DGZTE hissesi 24.2.2017 tarihinde günü 3,17 TL'den ve %-0,63 deger kaybý ile tamamladý. Hisse senedi 3,17 TL'den yaptýðý kapanýþ ile 10 günlük hareketli ortalamalarýn üzerinde bulunuyor.
    107,09 seviyesinde bulunan Momentum indikatörü hissenin güç kazandýðýný gösteriyor. Bu konumu ile alým bölgesinde bulunan hissede 100 seviyesi referans dönüþ noktasý olarak takip edilmelidir.
    RSI indikatörü 64,54 seviyesinde olan hisse, en son 3 gün önce 70 seviyesini aþaðý keserek SAT sinyali üretmeye baþladý. MACD indikatörü en son 2 gün önce hareketli ortalamasýnýn üstüne çýkarak AL sinyali üretti. Stochastic Osilatör en son 1 gün önce 20 seviyesini yukarý yönde keserek AL sinyali üretmeye baþladý.(Bigpara'dan alýntýdýr)

3. dgzte.jpg Dgzte hisse grafiði

4. Þirket bu hafta bilanço açýklayacak.Tahminim Defter deðerinin hisse baþý 4 lira olmasýdýr.Kar ise yeterince temettü daðýtabilecek nispette olacaktýr.

5. Malum haber Hürriyette yer almýþ fýrçayý hürriyete atmýþlar ama Dgzte daha çok düþmüþ bu iþte bir yanlýþlýk var.Sanýrým açýða satmýþlardýr.

6. geçen hafta ýnvest az menkul 3.20 ortalama ile aldýgý hisseleri bugün 2.96 ortalama ile satmýþ

7. Bugün bilanço günü.Ýyi bir kar ve temettü haberi bekliyorum inþallah.Malum haberin etkisi geçici olacak.Çünkü Hürriyet olumlu bir açýklama yayýnladý ve yanlýþ anlaþýldýðýný ifade etti.Hisseyi bu yüzden düþürenler acaba ne bekliyor .Þirkete sanki el konulacak. Geçmiþde de Hürriyetin yayýn çizgisi iktidarla çok örtüþmedi.O yüzden biline ve fiyatlanan geliþmeleri tekrardan ýsýtýp ýsýtýp getiriyorlar önümüze.

8.  Alýntý Originally Posted by Bist 100 Yazýyý Oku
    Bugün bilanço günü.Ýyi bir kar ve temettü haberi bekliyorum inþallah.Malum haberin etkisi geçici olacak.Çünkü Hürriyet olumlu bir açýklama yayýnladý ve yanlýþ anlaþýldýðýný ifade etti.Hisseyi bu yüzden düþürenler acaba ne bekliyor .Þirkete sanki el konulacak. Geçmiþde de Hürriyetin yayýn çizgisi iktidarla çok örtüþmedi.O yüzden biline ve fiyatlanan geliþmeleri tekrardan ýsýtýp ýsýtýp getiriyorlar önümüze.
    Bugün bilanço açýklanacaðý resmi mi? Kacirdim heralde. Teþekkürler .Ytd.

Sent from my LG-H815 using hisse.net mobile app

Sayfa 3/532 ÝlkÝlk 123451353103503 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •