Sayfa 54/548 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 425 - 432 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1. Bu sefer 1 lotla kapanis yapmayi basardim
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

2.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Bu sefer 1 lotla kapanis yapmayi basardim
    Dun ben basaramamistim helal sana

KAP : Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu

VOLATİLİTE BAZLI TEDBİR SİSTEMİ (VBTS)

Sermaye Piyasası Kurulunun ilgili kararları uyarınca, Borsamız Pay Piyasasında işlem gören pay senetlerinde, işlemlerin adil ve dürüst bir şekilde gerçekleşmesinin sağlanması ve yatırımcıların aşırı volatilitenin getirdiği risklerden korunmaları amacıyla bir tedbir sistemi geliştirilmiştir.

25/09/2017 tarihinden itibaren uygulanacak tedbir sistemi kapsamında; gerekli koşulların oluşması halinde ilgili pay senedinde 15 gün süreyle birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri, birinci tedbir uygulanan pay senetlerinde volatilitenin devam etmesi durumunda ise 15 gün süreyle ikinci tedbir olan "Brüt Takas" tedbiri uygulanacaktır.
    "Brüt Takas" tedbirinin getirilmesi durumunda, birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri de "Brüt Takas" tedbirinin geçerli olduğu süre zarfında uygulanmaya devam edilecektir.

Tedbir alınmasını gerektiren koşulların oluşması durumunda; tedbir uygulanacak pay senedi ve tedbirin başlangıç tarihi ile tedbir süresi, ilgili tarihte piyasa kapandıktan sonra Borsamız tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden duyurulacaktır.

**ÖNEMLİ

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Bize vurmaz bu. Dgzte sorunu zaten hacimsizlik. Kimse para yatirmiyor. Hisseye nakit girisi yok.

SM-P602 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by diabl0 Yazıyı Oku
    Bize vurmaz bu. Dgzte sorunu zaten hacimsizlik. Kimse para yatirmiyor. Hisseye nakit girisi yok.

SM-P602 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Size vuran vurmuş zaten.Cenabet tahta yükselişi bile sahte.Şirket güzel ama piyasa yapıcısı yok .Temettü verir.Her bilançoda yüksek kar yüksek özsermaye artışı.Daha ne gerekir derseniz iyi bir helva yapıcısı.

6. Bu tahtada benden ve o seref yoksunu disinda kimse yok ha bir de alnustaki eleman.
    8 gundur is yatirim ve yatirim finans mal veriyor.yatirim finans city mali.
    Bugun asagi yakarken 88 i kaldirdim 89u aldim 88 87 86 ya 100p er lot girdim basmadi bu sefer.tabi paramizin da siniri var ama bu seref yoksunuyla mucadeleye devam.
    Bir de utanmaz denizden aliyorum denizden mal veriyor bana;)
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

7.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Bu tahtada benden ve o seref yoksunu disinda kimse yok ha bir de alnustaki eleman.
    8 gundur is yatirim ve yatirim finans mal veriyor.yatirim finans city mali.
    Bugun asagi yakarken 88 i kaldirdim 89u aldim 88 87 86 ya 100p er lot girdim basmadi bu sefer.tabi paramizin da siniri var ama bu seref yoksunuyla mucadeleye devam.
    Bir de utanmaz denizden aliyorum denizden mal veriyor bana;)
    Beni unutma dostum 96 dan aldık.elimize verdi.

8. bende para kalmadi zaten son destegi 3.11 atmistim. full zarar yazdim. bosverin hisseyi. akisina birakin. takip ettikce insan daha sınirleniyor. akis en iyisi. , is yatirim ve alnus dusunsun. %5 bunlarda zaten hissenin. ben niye dusuncemki fiyati.

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 54/548 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •